De studio bevindt zich in een appartementencomplex en is functioneel ingericht. Het perceel ligt in een residentie. Ook vanwege de rustige ligging is de woning populair. Tot uw beschikking staan: tuinmeubelen en lift.
Uw vakantiewoning Uw studio beslaat 1 verdieping, 1 kamers, is 22 m² groot en is geschikt voor maximaal 3 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 1 éénpersoonsbed en 2 extra bedden, TV en Opklapbed. U heeft toegang tot het balkon met tuinmeubelen. kookhoek in de woonkamer met gasfornuis, koelkast en magnetron. badkamer met douche, WC en bidet.
Ligging Lignano Sabbiadoro. De studio bevindt zich in een residentie. Parkeren op straat voor het huis.
Speciaal Airconditioning. Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met CO2-melder en brandblusser.
Zwembad Alle zwembaden staan tot uw beschikking voor gemeenschappelijk gebruik. Buitenzwembad.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkelen 400 m, Restaurant 450 m. Apotheek in Lignano Sabbiadoro 950 m. In de zomer: Adriatische Zee 450 m in Lignano Sabbiadoro (strand met zand).
Verdeling Studio, 1 verdieping, 1 kamer, 22 m², in totaal 3 bedden (waarvan 2 extra bedden).
Kamer Woonkamer met 1 eenpersoonsbed, 2 extra bedden op een tweepersoonsslaapbank, tv, toegang tot het balkon (tuinmeubelen) en klapbed. Kitchenettein de woonkamer met gasfornuis, koelkast en magnetron. Badkamer met douche, wc en bidet.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Lignano Sabbiadoro. Bezoek Faro di Punta Tagliamento en Toren van Marano Lagunare, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spiaggia di Bibione en Doggy Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Tennismo Lignano of Arena Alpe Adria. Bekijk onze reisgids voor Lignano Sabbiadoro
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 51 min. rijden
Restaurants
Bar Portofino
8 min. wandelen
Pizza Sprint
6 min. wandelen
Soft ice
11 min. wandelen
Da Salvatore
12 min. wandelen
Pulcinella
11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Studio mit Klimaanlage und Pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Studio mit Klimaanlage und Pool?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Studio mit Klimaanlage und Pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Studio mit Klimaanlage und Pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Studio mit Klimaanlage und Pool?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Pretpark Parco Junior en Spiaggia di Lignano Sabbiadoro. Ook Arena Alpe Adria en Tennismo Lignano liggen op 2 km afstand.