Gehele woning
Pretty duplex for 5 guests in an oasis of greenery in Lignano Riviera
Deze villa in Lignano Sabbiadoro is voorzien van een keuken en een terras
Fotogalerie voor Pretty duplex for 5 guests in an oasis of greenery in Lignano Riviera





Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamer65 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Pretty Duplex for 5 Guests in an Oasis of Greenery in Lignano Riviera
Pretty Duplex for 5 Guests in an Oasis of Greenery in Lignano Riviera
- Gratis wifi
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT030049C2QZ3W3FPV
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
125317
Over deze buurt

Lignano Sabbiadoro, Friuli-Venezia Giulia
In de buurt
Spiaggia di Lignano Sabbiadoro10 min. wandelen - 0.9 km- Centro Mességué Terme di Lignano15 min. wandelen - 1.3 km
- Aquasplash3 min. rijden - 2.2 km
- Stadio Guido Teghil4 min. rijden - 2.5 km
- Golf Club Lignano6 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
- Station Latisana Lignano Bibione - 20 min. rijden
- Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 47 min. rijden
Restaurants
- Eis Cafe Ginestra11 min. wandelen
- Ristorante San Remo5 min. wandelen
- Ristorante al Cason10 min. wandelen
- Bar Chiaruttini20 min. wandelen
- Ristorante Pizzeria Anema e Core14 min. wandelen








