dit appartement ligt vlak bij het strand in Lignano Sabbiadoro. Centro Mességué Terme di Lignano en Parco Avventura Unicef zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Aquasplash en I Gommosi bezoeken. Pretpark Parco Junior en Draaimolen van Lignano Sabbiadoro zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lignano Sabbiadoro
Zijn huisdieren welkom bij Appartamenti dei Fiori?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 35 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Appartamenti dei Fiori inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Appartamenti dei Fiori uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat Appartamenti dei Fiori?
Dit appartement ligt bij de zee, op 10 minuten wandelen van Aquasplash, Spiaggia di Lignano Sabbiadoro en Pineta voor Honden. Ook Stadio Guido Teghil en I Gommosi liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.