Geheel appartement

Aparthotel Esperya

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Eenvoudig appartement, 1 slaapkamer (Medium)

  • 31 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons zetelbed

Appartement, 2 slaapkamers (Large)

  • 42 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Appartement, 2 slaapkamers (Extra Large)

  • 50 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden en 1 eenpersoons zetelbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Aparthotel Esperya ligt vlak bij het strand in Lignano Sabbiadoro. Geniet van de prachtige natuur bij Spiaggia di Bibione en Spiaggia di Lignano Sabbiadoro. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Draaimolen van Lignano Sabbiadoro en Pretpark Parco Junior. Aquasplash en I Gommosi zijn ook een bezoek waard. Beleef een wateravontuur zoals windsurfen of een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Lignano Sabbiadoro
Meer residenties in Lignano Sabbiadoro
Kaart
Via Udine,74, Lignano Sabbiadoro, UD, 33054

In de buurt

  • Een houten steiger die naar een vuurtoren op een zandstrand leidt.
    Spiaggia di Lignano Sabbiadoro
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Punta Faro Marina
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Doggy Beach
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Draaimolen van Lignano Sabbiadoro
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Pretpark Parco Junior
    18 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Latisana Lignano Bibione - 34 min. rijden
  • Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 65 min. rijden

Restaurants

  • Divino
    3 min. wandelen
  • Sacheburache
    6 min. wandelen
  • Al Bagnino
    6 min. wandelen
  • Ristorante Pizzeria A'mare
    3 min. wandelen
  • Ristorante Bartolo
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Aparthotel Esperya

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Aparthotel Esperya biedt onder andere een bar en een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van deze residentie zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), parasols en rookvrije accommodatie
    • Een kluis bij de receptie en een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Aparthotel Esperya hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en bidets
    • Kitchenettes, koelkasten en kookplaten

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Aparthotel Esperya?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Aparthotel Esperya inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Aparthotel Esperya uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Aparthotel Esperya?

Deze residentie ligt vlak bij het strand, op 5 minuten wandelen van Punta Faro Marina, Spiaggia di Lignano Sabbiadoro en Toeristeninformatie van Lignano Sabbiadoro. Ook Doggy Beach en Draaimolen van Lignano Sabbiadoro liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Aparthotel Esperya

9,6

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

10

Locatie

9,8

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 30 van 37 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 37 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 37 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 37 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 37 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very nice place to stay
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Tolles Hotel direkt in der Fusgängerzone
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
alles bestens wie immer
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Sehr zentral in der Fußgängerzone und nahe am Strand. Gute Kommunikation. Achtung - man muss mit dem Auto muss man in die Fußgängerzone fahren.
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Communicatie

Poor service, premium location

We stayed for 1 night. Spacious apartment with basic furniture and basic service. Parking on site. Location is premium; literally on the pedestrian street, few minutes from the beach. We arrived at 18:00. The employee had left the reception. After 1 hour and many calls, the owner was informed and she kindly came to check us in. I do recommend it, but I will not stay here again because of the poor service.
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Alles ok,besser als gedacht
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Alles gut, schönes Apartment

Alles gut, XL Apartment sehr großzügig und gut ausgetstattet. Befindet sich mitten in der Einkaufsstraße, eigener Parkplatz nur auf Zuweisung, sehr zentral und nur 5 Minuten zum Strand
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Super appartamento nuovo comodo
2 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Sehr zentrale Lage mitten in der Fußgängerzone, Tiefgarage, großes Zimmer mit Küchenzeile.
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
War alles ausgezeichnet
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Sehr zu enpfehlen

Es hat uns sehr gefallen kommen gerne wieder
2 nachten verbleven in juni 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Great location! Walking distance to the beach, shops and restaurants.
1 nacht verbleven in mei 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Comfort kamer

Una bella vacanza

Appartamento molto spazioso (2 camere da letto) e comodo in ottima posizione in centro pedonale a Sabbidoro. Fornito di tutto il necessario compreso stoviglie e phon In cucina sono presenti fornelli elettrici e il frigo è provvisto di feeezer La titolare è una elegante signora molto gentile e sempre disponibile Le pulizie in tempo di Covid vengono effettuate a giorni alterni per un protocollo specifico. A mio avviso si potrebbe migliorare un pochino la pulizia a volte fatta forse in maniera frettolosa C’è da dire che se si avesse bisogno di un asciugamano in più le signore sono disponibili a fornirlo in qualsiasi momento Unica nota spiacevole: un po’ rumoroso L aparthotel si trova sopra al ristorante e fino a sera tardi c’è rumore di carrelli e personale di servizio che di sicuro sta lavorando ma un pochino fastidioso Consigliato comunque per comodità e posizione
10 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer

Apartment in Bestlage!

Ideal platziert in der wunderschönen Fußgängerzone und ein paar Meter zum Strand. Unterkunft sehr geräumig und sauber mit regelmäßiger Reinigung. Inklusive Parkplatz (Tiefgarage)
5 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen
Sehr gut an der Fußgängerzone gelegen, ruhig, neu und sehr sauber. Strand im ein paar Minuten zu erreichen. Wünsche werden sofort erfüllt.
4 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Comfort kamer

Week end al mare

Seconda volta che utilizziamo questa struttura. A differenza della scorsa volta abbiamo notato poca cura nelle pulizie delle camere. Peccato! Per il resto tutto secondo aspettative e descrizione
2 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Voorzieningen
Das Hotel ist in Centrale Lager, man verlässt es und ist sofort in der Stadt. Alles super zu Fuß erreichbar. Perfekte Strandlage. Bloß die Unterweisung der Klimaanlage oder Reinigung der Zimmer erfolgte leider nicht jeden Tag.
6 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen
Appartamento comfortevole, vicino alla spiaggia, con parcheggio incluso.
1 nacht verbleven in juni 2020
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Super Aufenthalt

Alles perfekt, komme sicher wieder!
3 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Buon compromesso tra hotel e appartamento.

Tutto bene. Peccato solo per i rumori della musica dalla strada, che si sentono con le basse frequenze anche coi tappi nelle orecchie, fino a tardi.
2 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

ottima

Eccellente struttura nuova, centralissima ben servita da qualsiasi tipo di servizio. ritornerò sicuramente.
3 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Had a great 4 night stay .
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

beste Wahl für einen unkomplizierten Kurzurlaub

Personal bzw. Besitzer super nett, auch unser Hund war herzlich willkommen sehr sauber, Zimmer geräumig und sehr praktisch eingerichtet
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top, Hund war auch kein Problem, sehr nette Besitzerin und alles sehr sauber
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Ottimo posto

Ottimo posto, centralissimo! Gentilissimi e disponibili