Geheel appartement

Family coastal escape in the Vendée

Fotogalerie voor Family coastal escape in the Vendée

Slaapkamer
Eetkamer
Zwembad van vakantiehuis
Slaapkamer
Tuin [zomer]

Geheel appartement

42 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Family coastal escape in the Vendée

  • Deze ruime woning is gelegen in Château-d'Olonne, perfect gelegen aan de oceaan in de schilderachtige wijk "Puits d'enfer". De accommodatie is ideaal gelegen om de kust van de Pays de la Loire te verkennen, met het fietspad Vélodyssée direct voor het gebouw, dat een prachtige route langs de kust naar het hart van Les Sables-d'Olonne biedt. Lokale winkels bevinden zich op slechts 200 meter afstand, zodat u tijdens uw verblijf gemakkelijk toegang heeft tot de nodige voorzieningen.

    Het interieur is ontworpen om comfortabel plaats te bieden aan maximaal zeven gasten en beschikt over een woonkamer met een uitschuifbaar bed voor twee personen en een extra slaapbank. De slaapgelegenheden bestaan ​​uit een hoofdslaapkamer met een tweepersoonsbed en een kleinere slaapkamer met een stapelbed. Voor het gemak van grotere groepen beschikt de woning over zowel een badkamer als een aparte doucheruimte. Een privébalkon of terras met tuinmeubilair verlengt de leefruimte naar buiten, terwijl de keuken volledig is uitgerust met een vaatwasser, magnetron en keramische kookplaat.

    Gasten kunnen gebruikmaken van uitstekende gedeelde faciliteiten op het terrein, waaronder twee verwarmde buitenzwembaden die beschikbaar zijn van april tot en met september. Voor ontspanning en gezelligheid biedt de accommodatie een jeu de boulesbaan, een tafeltennistafel en een speeltuin voor kinderen. Met één parkeerplaats per accommodatie en een flatscreen-tv is deze residentie een praktische en ontspannen uitvalsbasis om te genieten van de diverse activiteiten en de natuurlijke schoonheid van de regio.

    De kamer met zeezicht is beschikbaar op aanvraag.

    Let op: Wifi en opgemaakte bedden bij aankomst zijn betaalde services. Deze services zijn niet inbegrepen in de boekingsprijs en dienen ter plaatse tijdens het verblijf te worden betaald.
    Indeling: keuken(kookplaat(keramisch), magnetron, afwasmachine), woon/slaapkamer(1-pers. slaapbank, 2-pers. onderschuifbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet), balkon of terras, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd, geopend van Apr t/m Sep), zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd, geopend van Apr t/m Sep)

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Borgsom; € 300
    Eindschoonmaak; € 75
    Huisdieren; Max. 2; € 10/dier/nacht
    Bedlinnen; € 9 /Person
    Toeristenbelasting; € 1,40 p.p./night
    Breakfast Children 3-9 years; € 5,50 /Night
    Breakfast buffet; € 10 /person

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; per set € 9 /person
    Wifi; € 6/nacht
    Kinderbed; € 15/verblijf
    Kinderstoel; € 15/verblijf
    Sauna; (per hour) € 10 /person
    Linnengoed; Bedden opgemaakt bij aankomst € 70
    Parkeren; € 7 /Night

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • Douche

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de oceaan
  • Dicht bij een outletcentrum

Dingen om te doen

  • Tafeltennis
  • Tennis
  • Mountainbiken in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandelmogelijkheid in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 42 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 08.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Toeslag voor beddengoed: EUR 9 per persoon, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Les Sables-d'Olonne. Bezoek Château de Talmont en Église Saint-Nicolas-de-Brem, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parc Naturel Régional du Marais Poitevin en Golf van Biskaje. Zoo des Sables d'Olonne en L'Île Penotte Seashell Art zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals vissen en zwemmen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandelen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Chateau-d'Olonne
Meer appartementen in Chateau-d'Olonne
Kaart
Les Sables-d'Olonne

In de buurt

  • Le Puits d’Enfer
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Le Tanchet
    3 min. rijden - 2.1 km
  • Zoo des Sables d'Olonne
    5 min. rijden - 2.1 km
  • Casino JOA les Pins
    6 min. rijden - 2.8 km
  • Port Olona
    14 min. rijden - 5.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Sables d'Olonne - 14 min. rijden

Restaurants

  • Royal Wok
    4 min. rijden
  • Les Chardons
    5 min. wandelen
  • La Ferme de Villeneuve
    10 min. wandelen
  • La Cabane d'Arthur
    3 min. rijden
  • Le Marbella
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Family coastal escape in the Vendée over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Family coastal escape in the Vendée?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Family coastal escape in the Vendée inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Family coastal escape in the Vendée uitchecken?

Je dient om uiterlijk 08.00 uur uit te checken.

Waar staat Family coastal escape in the Vendée?

Dit appartement ligt bij de zee, op 10 minuten wandelen van Golf van Biskaje en Le Puits d’Enfer. Ook Le Tanchet en Zoo des Sables d'Olonne liggen op 3 km afstand.