Geheel appartement

Wifi, 1st floor, view resort, fitness, sauna, balcony, parking, ski locker, 82m², Les Gets

Fotogalerie voor Wifi, 1st floor, view resort, fitness, sauna, balcony, parking, ski locker, 82m², Les Gets

Een sauna met een glazen deur, houten wanden en informatieborden.
Een huisgym met een loopband, elliptische trainer, hometrainer, een fitnessbal en gewichten.
Een kamer met stapelbedden, een hanglamp en een klok aan de muur.
Een houten chalet met een stenen fundering, gelegen tegen een besneeuwde berg.
Een eetgedeelte met een houten tafel gedekt voor een maaltijd, een bank en uitzicht op het omliggende landschap.

Geheel appartement

82 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Wifi, 1st floor, view resort, fitness, sauna, balcony, parking, ski locker, 82m², Les Gets

  • Chalet Choulou is een comfortabel en modern chalet met twee grote appartementen voor 8 personen. Het is de ideale accommodatie voor een verblijf met familie of vrienden en biedt plaats aan maximaal 16 personen. Gasten hebben tevens gratis toegang tot een gedeelde sauna en een kleine fitnessruimte. De pistes, winkels en het centrum van het resort liggen allemaal binnen 600 meter. gemiddelde oppervlakte 82 m². 1e verdieping. Uitzicht station. woonkamer. kamer met italiaanse douche, 2 persoons bed (160), WC. kamer met , italiaanse douche, 2 persoons bed (160), WC. cabine met italiaanse douche, 4 stapelbedden (90), WC. keuken met raclette set, koffiezetapparaat (Nespresso), oven, broodrooster, , vaatwasser, 3 keramische kookplaten, koelkast-vrieskast. balkon. De bedden op hoogte zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar.

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied
  • Snowboarden in de buurt

Zwembad/spa

  • Sauna

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de bergen

Dingen om te doen

  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Wandelmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 82 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Les Gets in de bergen. Wintersportplaats Avoriaz en Wintersportplaats Flaine zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Luge 4 Saisons en Espace Aquatique zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals bergbeklimmen, mountainbiken en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Les Gets
Meer appartementen in Les Gets
Kaart
Les Gets

In de buurt

  • Een berglandschap met sneeuw, langlaufsporen, een skilift en een bord dat het skigebied gesloten aangeeft.
    Wintersportplaats Les Gets
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een bergketen bedekt met sneeuw, met een vallei vol altijdgroene bomen.
    Les Portes du Soleil
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Bikepark Les Gets
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Skilift van Perrières Express
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Skilift van Mont Chéry
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Bonneville - 33 min. rijden
  • Geneva International Airport (GVA) - 77 min. rijden

Restaurants

  • Hotel Chamois D'Or & Indigo Restaurant
    12 min. wandelen
  • Primo
    11 min. wandelen
  • Les copeaux
    8 min. wandelen
  • La Bokka
    10 min. wandelen
  • Black Bear Canadian Bar
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Wifi, 1st floor, view resort, fitness, sauna, balcony, parking, ski locker, 82m², Les Gets?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Wifi, 1st floor, view resort, fitness, sauna, balcony, parking, ski locker, 82m², Les Gets inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Wifi, 1st floor, view resort, fitness, sauna, balcony, parking, ski locker, 82m², Les Gets uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Wifi, 1st floor, view resort, fitness, sauna, balcony, parking, ski locker, 82m², Les Gets?

Dit appartement ligt in de bergen, op 15 minuten wandelen van Les Portes du Soleil, Skilift van Chavannes Express en Skilift van Boule de Gomme. Ook Wintersportplaats Les Gets en Skilift van Mont Chéry liggen op een kwartiertje wandelen.