Lodge Chasse Montagne bevindt zich dicht bij Folliets-skilift en Lac des Écoles en biedt een bar, een volledig uitgeruste spa en een bubbelbad. Skiërs en snowboarders vermaken zich in de sneeuw bij dit hotel met toegang tot de piste en een skiopslagruimte. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps en geniet van een restaurant.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), rookvrije accommodatie en een automaat
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Lodge Chasse Montagne bieden voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkuipen of douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies met satellietzenders
Verwarming en dagelijkse schoonmaak
Gelijkaardige accommodaties
Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais
Les Gets
Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais
Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De schadeborg die de accommodatie in rekening brengt, wordt afhankelijk van de uitkomst van de appartementinspectie binnen 7 dagen na het uitchecken terugbetaald.
De vermelde borgsom geldt voor het kamertype Duplex.
De vermelde borgsom geldt voor het kamertype Duplex. Je ontvangt binnen 72 uur na het boeken een e-mail van de accommodatie met betalingsgegevens voor de schadeborg. Je kan deze betaling voldoen via een beveiligde link. De betaling dient binnen 72 uur na het boeken te zijn voltooid.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 500.00 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 18.00 voor volwassenen en EUR 12.00 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Lodge Chasse Montagne?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Lodge Chasse Montagne inchecken?
Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Lodge Chasse Montagne uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Lodge Chasse Montagne?
Dit hotel in Les Gets biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Wintersportplaats Les Gets en Folliets-skilift. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen. Ook Lac des Écoles en Skilift van Pléney liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
7,4
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 7 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tim
24 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Lovey hotel, staff charming and the location is stunning.
Tim
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Apostolos
2 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our stay here was wonderful in all aspects
Apostolos
7 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
LM
17 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Family ski holiday
Really helpful staff, food excellent, hotel can arrange ski hire if needed & have delivered to hotel for ease
LM
5 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kevin
29 jan 2026
Kevin
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Graham
17 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer