300m from ski slopes, swimming pool, parking, tv, ski locker, 25m², La Féclaz
In de Noordelijke Alpen van Frankrijk, in La Féclaz, bestaat de residentie Les Balcons d'Aix uit 84 gemeubileerde en volledig uitgeruste appartementen met volop comfort en fonctionaliteit. De residentie is gelegen op ongeveer 300 m van de skipistes en de winkels. Initiatiepistes bevinden zich dichtbij de residentie (op nog geen 50 m). Ver van de drukte van grote resorts, La Féclaz behoudt het karakter van een echt bergdorp van de Savoie die zijn authentiteitt en gezelligheid heeft weten te behouden. gemiddelde oppervlakte 25 m². woonkamer met 2 individuele bedden. keukenblok met boiler, koffiezetapparaat (à filtre), broodrooster, magnetron, 2 keramische kookplaten, koelkast. badkamer met WC OF Badkamer met WC.
dit appartement ligt in La Feclaz in de bergen. Bezoek culturele hoogtepunten Musée Savoisien en Musée des Beaux-Arts. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij La Féclaz en Myosotis. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Centre de congrès of Hippodrome de Marlioz. Kies voor een wateractiviteit zoals zwemmen of voor een avontuur zoals wandelen, mountainbiken of bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Les Déserts
Beschikt 300m from ski slopes, swimming pool, parking, tv, ski locker, 25m², La Féclaz over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij 300m from ski slopes, swimming pool, parking, tv, ski locker, 25m², La Féclaz?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 300m from ski slopes, swimming pool, parking, tv, ski locker, 25m², La Féclaz inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 300m from ski slopes, swimming pool, parking, tv, ski locker, 25m², La Féclaz uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 300m from ski slopes, swimming pool, parking, tv, ski locker, 25m², La Féclaz?
Dit appartement ligt in de bergen, vlak bij Massif des Bauges Regionaal Natuurpark, La Féclaz en Myosotis. Campanule en Gust Ski Lift liggen op enkele stappen afstand.