Geheel appartement

Reflet Des Cimes Loan Lodge

Fotogalerie voor Reflet Des Cimes Loan Lodge

Een slaapkamer met een groot bed, houten balken in het plafond, een nachtkastje met een lamp, een garderobe en een spiegel.
Een moderne keuken met een ingebouwde kookplaat, een eethoek met een houten tafel en stoelen, en een gezellige zithoek met een bank en een open haard.
Een kleedruimte met houten kasten, een bank en een schoenenrek.
Een meerlaags houten chalet met balkons, gelegen in een besneewd berglandschap.
Een moderne loft met zichtbare houten balken, een centraal gelegen eethoek, een open haard en een knus zitgedeelte.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Sportschool
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Reflet Des Cimes Loan Lodge

  • Welkom bij Reflet des Cimes, een nieuwe, luxe residentie in het hart van Les Menuires. Jullie verblijven centraal in Les 3 Vallées, het grootste skigebied ter wereld, met 600 km aan pistes die aansluiten op Val Thorens, Méribel en Courchevel.



    Dit appartement van 57 m² biedt plaats aan maximaal 4 personen. De lichte woonkamer met open keuken geeft toegang tot een balkon met bergzicht, ideaal om na het skiën gezellig samen te zijn. Een slaapkamer en een slaapnis met stapelbed bieden een ideale indeling voor gezinnen.



    Voor jullie comfort: vloerverwarming, slimme thermostaat, elektrische rolluiken en afwerkingen in hout en steen. De residentie heeft een sauna en fitnessruimte om na het skiën te ontspannen. Een eigen skilocker is inbegrepen, evenals een parkeerplaats in de garage.



    Winkels, restaurants en skischolen liggen vlakbij. In de zomer kunnen jullie hier wandelen, mountainbiken en bergmeren ontdekken.



    Pluspunten:

    Recente, luxe residentie (RT 2020)

    Sauna en fitnessruimte in de residentie

    Eigen skilocker

    In het hart van Les 3 Vallées.



    Ideaal voor gezinnen:

    - Slaapnis voor kinderen: 1 stapelbed (2 eenpersoonsbedden).

    - Slaapkamer 1: 1 queensize bed.

    - Woonkamer: slaapbank voor 2 personen.

    - Ontbijt betaling 23,00 € per persoon per nacht

    - Pendelbus naar het treinstation betaling 120,00 € per persoon per rit

    - Pendelbus naar het vliegveld betaling 120,00 € per rit

Over deze buurt

dit appartement ligt in Les Belleville. Wintersportplaats Val Thorens en Skigebied Méribel zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Bowling van Val Thorens en La Folie Douce zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals wandelen, fietsen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Les Menuires
Meer appartementen in Les Menuires
Kaart
Les Belleville

In de buurt

  • Een uitgestrekt, met sneeuw bedekt berglandschap onder een heldere blauwe lucht.
    Plans
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Berglandschap bedekt met sneeuw, met een richtingwijzer die aangeeft naar 'Mentes', 'Masse 2' en 'Ménuites'.
    Menuires-skilift
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Montagnette-skilift
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Preyerand-skilift
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Roc des 3 Marches 1-gondel
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Moûtiers Salins Brides les Bains - 40 min. rijden

Restaurants

  • Le Belleville
    8 min. wandelen
  • Le Capricorne
    10 min. wandelen
  • Chalet 2000
    7 min. rijden
  • La Chouette
    5 min. rijden
  • Le Comptoir
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Reflet Des Cimes Loan Lodge?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Reflet Des Cimes Loan Lodge inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Reflet Des Cimes Loan Lodge uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Reflet Des Cimes Loan Lodge?

Dit appartement in Les Belleville ligt op 0,9 km van Plans en op 3,9 km van Wintersportplaats Val Thorens. Ook Menuires-skilift en Roc des 3 Marches 1-gondel liggen op een kwartiertje wandelen.