10m from ski slopes, 3rd floor, terrace, balcony, ski locker, 35m², Val Thorens
In de Noordelijke Alpen van Frankrijk, in Val Thorens, is de residentie Le Lac du Lou gelegen in het centrum van het resort, dichtbij de kerk. Op 100 meter van het plein van Caron, de winkels en de restaurants. Directe toegang tot de pistes via de skiberging. Op de plattegrond van het resort: N°44/E2 gemiddelde oppervlakte 35 m². 3e verdieping. orientatie : zuid. woonkamer met bedbank. kamer met 1 persoons bed, 2 stapelbedden. keukenblok met vaatwasser, magnetron, 2 keramische kookplaten, koelkast. Badkamer met douche, wastafel. gescheide toilet. balkon OF terras. De bedden op hoogte zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar.
dit appartement ligt in Val-Thorens in de bergen. Wintersportplaats Val Thorens en Skigebied Méribel zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Bowling van Val Thorens en La Folie Douce zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals bergbeklimmen, mountainbiken en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Val-Thorens
Station Moûtiers Salins Brides les Bains - 37 min. rijden
Restaurants
La Maison Blanche
2 min. wandelen
Alpen Art
1 min. wandelen
La Face
2 min. wandelen
Le Monde
4 min. wandelen
la maison Val Thorens
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 10m from ski slopes, 3rd floor, terrace, balcony, ski locker, 35m², Val Thorens?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 10m from ski slopes, 3rd floor, terrace, balcony, ski locker, 35m², Val Thorens inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 10m from ski slopes, 3rd floor, terrace, balcony, ski locker, 35m², Val Thorens uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 10m from ski slopes, 3rd floor, terrace, balcony, ski locker, 35m², Val Thorens?
Dit appartement in Val-Thorens biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Wintersportplaats Val Thorens, Glacier en Bowling van Val Thorens. Ook Centre Sportif de Val Thorens en Les 3 Vallées 1-skilift liggen op 10 minuten wandelen.