The Mottet - 4 kamers - Track en ESF: 0m / Winkels: 200m Het appartement: VVV-kantoor * Gelegen op de 2e verdieping van de woning, met een oppervlakte van ongeveer 61m², heeft het appartement een groot balkon blootgesteld SOUTH. Uitgeruste woonkamer met televisie, 1 slaapbank en een uitschuifbed, een alkoof met een eenpersoonsbed, een slaapkamer 1 met een stapelbed, een slaapkamer 2 met 2 eenpersoonsbedden, een slaapkamer 3 met 2 eenpersoonsbedden. Onafhankelijke keuken met een vaatwasser, een oven, 4 kookplaten en een koelkast. De residentie '' De Cote Soleil '' is gelegen in de onmiddellijke nabijheid van het ESF (+ 6 jaar), de komst van Télébourg en de skipistes. De winkels, op ongeveer 200 meter afstand, zijn bereikbaar via Télébourg. De wijk '' Mottet '' is ideaal voor skiërs of gezinnen van wie de kinderen naar de skischool gaan. Verbonden met het centrum van Valmorel station door Télébourg. Voetgangerszone, ondergrondse parkeergarage aanbevolen.
Toeristenbelasting ter plaatse te betalen
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Dicht bij een skigebied
Snowboarden in de buurt
Toegang tot de piste
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
2 badkamers
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Dingen om te doen
Toegang tot skipiste
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Valmorel in de bergen. Skigebied Méribel en Wintersportplaats La Plagne zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Patinoire du Forum en Aquamotion Courchevel zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat de buurt allemaal te bieden heeft, zoals snowboarden en skiën. Bekijk onze reisgids voor Valmorel
Zijn huisdieren welkom bij Spacious apartment, mountain view - 6 guests?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Spacious apartment, mountain view - 6 guests inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Spacious apartment, mountain view - 6 guests uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Spacious apartment, mountain view - 6 guests?
Dit appartement in Valmorel biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 10 minuten wandelen van Wintersportplaats Grand Domaine, Télécabine de Pierrafort en Creve-Coeur-skilift. Ook L'Altispace-skilift en Bois de la Croix-skilift liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Spacious apartment, mountain view - 6 guests
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alexander N.
5 jan 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie