Geheel appartement

Apartment 'Hirtebube' with Shared Garden, Balcony, and Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment 'Hirtebube' with Shared Garden, Balcony, and Wi-Fi

Een houten terras met uitzicht op een besneeerd landschap en bergen.
Een keuken met witte kasten, een houten aanrechtblad, een raam met uitzicht en een inbouwoven.
Een landelijk landschap met een huis en twee koeien in een grasveld.
Een kamer met grote ramen, een houten plafond, een televisie op een houten kast en een stoel met hartvormige kussens.
Een gezellig interieur met een houten plafond, een bank, een eethoek en een keuken met grote ramen.

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 357
inclusief belastingen en toeslagen
11 nov - 12 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Hirtebube' with Shared Garden, Balcony, and Wi-Fi

  • In Lenzkirch in het Zwarte Woud verwelkomt deze 50 m² grote woning tot 4 gasten met 2 slaapkamers, waaronder een aparte kinderkamer met stapelbed, en een badkamer met inloopdouche. De volledig uitgeruste keuken biedt alles om maaltijden te bereiden. Wifi, tv, vloerverwarming, elektrische rolluiken in de slaapkamers, een babybedje en kinderstoel staan tot jullie beschikking.



    Jullie eigen balkon is op het zuiden en oosten gericht en bereikbaar vanuit de woonkamer. De gemeenschappelijke tuin nodigt uit tot ontspannen en biedt een barbecue, een speeltuin en speelgoed en boeken voor kinderen.



    Bij het huis zijn gemeenschappelijke parkeerplaatsen beschikbaar. Jullie hebben toegang tot gezamenlijke fietsen- en skiopslag en tafeltennis. Evenementen zijn niet toegestaan. Wasmachine en droger kunnen tegen betaling worden gebruikt.



    De gastheer woont ter plaatse en biedt dagelijks verse biologische melk aan. Broodjesservice en schoonmaakservice zijn op aanvraag beschikbaar tegen meerprijs. Jullie kunnen deelnemen aan boerderijactiviteiten en bij het dagelijkse stalbezoek rond 17.30 uur aanwezig zijn (5 tot 6 keer per week). Aankomst is het beste met de auto, want er is geen openbaar vervoer. In het hoogseizoen hebben weekboekingen de voorkeur.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Lenzkirch. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Heimatmuseum Hüsli en Ravennakloof. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Badeparadies Schwarzwald en Spasspark Hochschwarzwald een bezoekje brengen. Reis je met kinderen? Overweeg dan Wildgehege St. Blasien of ga naar Adler-Skistadion om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Lenzkirch
Meer appartementen in Lenzkirch
Kaart
Lenzkirch

In de buurt

  • Een met sneeuw bedekte berg met een heldere blauwe lucht.
    Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een meer met bootjes, een bebost oeverlandschap en een heldere lucht.
    Schluchsee
    6 min. rijden - 6.2 km
  • Een bevroren meer met met sneeuw bedekte bomen en een heldere lucht.
    Titisee
    11 min. rijden - 12.8 km
  • Een besneeuwd skigebied met meerdere skiliften, een skipiste en gebouwen op de achtergrond.
    Skiresort van Feldberg
    13 min. rijden - 14.8 km
  • Badeparadies Schwarzwald
    14 min. rijden - 17.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Schluchsee Aha - 10 min. rijden
  • Mulhouse (MLH-EuroAirport) - 100 min. rijden

Restaurants

  • Restaurant Pferdestall
    14 min. rijden
  • Wälder:Genuss
    7 min. rijden
  • Heimathafen
    14 min. rijden
  • Kuckucksstube Titisee
    15 min. rijden
  • Café Am See
    14 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Hirtebube' with Shared Garden, Balcony, and Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Hirtebube' with Shared Garden, Balcony, and Wi-Fi?

Vandaag, 29 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Hirtebube' with Shared Garden, Balcony, and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 11 nov. 2026 min. € 357, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Hirtebube' with Shared Garden, Balcony, and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Hirtebube' with Shared Garden, Balcony, and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Hirtebube' with Shared Garden, Balcony, and Wi-Fi?

Dit appartement gezinsvriendelijke appartement in Lenzkirch ligt op 3 km afstand van Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark en Urseespur. Verbindungsspur Urseespur - Pflumbergspur ligt op 4,6 km.