Volledig gemeubileerd vakantieappartement voor beursbezoekers in Leipzig Lindenau, bestaande uit twee aparte slaapkamers en een gecombineerde woon- en slaapruimte met een volledig uitgeruste keuken.
Badkamer met ligbad en wasmachine.
Balkon (roken toegestaan). Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Alt-West, een wijk in Leipzig. PEP-Centrum en Naschmarkt zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Leipziger Auwald en Festwiese verkennen. Ga naar Zentralstadion Leipzig om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin van Leipzig, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Leipzig
Zijn huisdieren welkom bij Trade Fair Apartment Lindenau?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Trade Fair Apartment Lindenau inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Trade Fair Apartment Lindenau uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Trade Fair Apartment Lindenau?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Alt-West, op 15 minuten wandelen van Leipziger Baumwollspinnerei, Galerie Eigen+Art en StadsGalerij Am Markt. Ook Schaubühne im Lindenfels en Festwiese liggen op 3 km afstand. S-Bahnhalte Leipzig-Lindenau ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte Lützner-Merseburger Straße is het 8 minuten wandelen.