Apartment 'König Albert Residenz' with Private Terrace, Balcony and Wi-Fi
De vakantiewoning König Albert Residenz ligt in Leipzig en heeft alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie.
Gebouw uit 1880, gerenoveerd in 2018. De 149 m² grote woning bestaat uit een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 3 badkamers en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi, een smart-tv met streamingdiensten en een wasmachine. Een babybedje is ook beschikbaar.
Deze accommodatie beschikt over een eigen buitenruimte met een open terras en een balkon.
Openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand.
Sbahn op 2 min afstand van het pand, rustige woonwijk 4-6 min van het marktplein van Leipzig, goede verbindingen naar de luchthaven en handelsbeurzen.
Supermarkten bereikbaar in 5 min.
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein, gratis parkeren op straat en een parkeerplaats in een garage.
Maximaal 3 huisdieren zijn toegestaan.
Roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
Deze accommodatie heeft licht- en waterbesparende voorzieningen.
Vul na het boeken het Holidu-contactformulier dat je per e-mail wordt toegestuurd volledig in, inclusief je adres. Dit zal de gastheer helpen om je verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.
dit appartement ligt in Nordwest, een wijk in Leipzig. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Leipziger Auwald en Festwiese. Daarnaast kun je ook Schillerhaus en Haus Auensee bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Ga naar Zentralstadion Leipzig om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin van Leipzig, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Leipzig
S-Bahnhof Leipzig Olbrichtstraße - 6 min. wandelen
Station Leipzig-Möckern - 16 min. wandelen
Leipzig (LEJ-Leipzig - Halle) - 18 min. rijden
Restaurants
Bistro Max
13 min. wandelen
Pamir Bistro
11 min. wandelen
Kabul Leipzig
14 min. wandelen
Café Jeepney’s
17 min. wandelen
Mytropolis
18 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'König Albert Residenz' with Private Terrace, Balcony and Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'König Albert Residenz' with Private Terrace, Balcony and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'König Albert Residenz' with Private Terrace, Balcony and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'König Albert Residenz' with Private Terrace, Balcony and Wi-Fi?
Dit appartement ligt in Nordwest, op 1,7 km van Schillerhaus en op 5 km afstand van Aussichtsturm Leipzig en Leipziger Auwald. Ook Klinikum St. Georg, Leipzig en Zentralstadion liggen op 5 km afstand. S-Bahnhof Leipzig Olbrichtstraße ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Leipzig Coppiplatz is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment 'König Albert Residenz' with Private Terrace, Balcony and Wi-Fi
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Thomas H.
8 jul 2025
Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Top Stadtwohnung
Die vielleicht am besten ausgestattete Ferienwohnung, die wir in den letzten 20 Jahren angemietet haben. Großzügige Ausstattung, 1A Lage, um Leipzig zu entdecken!
6 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maria W.
11 dec 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Super ausgestattete Wohnung
Wir hatten einen tollen Aufenthalt in dieser schönen Wohnung, die wirklich unglaublich gut ausgestattet ist. Trotz naher S-Bahn-Station war es sehr ruhig und wir haben uns insgesamt sehr wohl gefühlt. Top Anbindung zur Innenstadt, sehr gute Kommunikation! Wir waren rundum zufrieden.
2 nachten verbleven in november 2024
Van een partnersite
8/10 – Goed
28 sep 2026
Großartige Wohnung mit sehr guter Anbindung durch S-Bahn
Pros: Sehr freundlicher Gastgeber. Die Wohnung war großzügig ausgestattet
Cons: -