Gehele woning

Cozy Villa with Shared Pool in the Heart of Cap Ferret – Sleeps 6

Fotogalerie voor Cozy Villa with Shared Pool in the Heart of Cap Ferret – Sleeps 6

Een houten terras met twee witte stoelen en een kleine tafel, omringd door groen en een wit gebouw met een deur en ramen.
Een ruime woonkamer met een eettafel, witte meubels, een rode boekenkast en een televisie.
Een slaapkamer met een bed, een houten hoofdbord, een wandlamp, een schilderij en een rieten nachtkastje.
Een eethoek met een tafel en stoelen, een boekenkast en een bed met hoofdbord.
Een eethoek met een tafel voor vier personen, witte stoelen en een blauwe tafelkleed.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cozy Villa with Shared Pool in the Heart of Cap Ferret – Sleeps 6

  • Welkom in Lège-Cap-Ferret, een toplocatie tussen de Atlantische Oceaan en het Bassin d'Arcachon. Deze aangename, volledig geklimatiseerde villa van 80 m² is ideaal voor een verblijf met familie of vrienden en biedt plaats aan maximaal 6 personen.



    De woning beschikt over een lichte woonkamer, een uitgeruste keuken, 3 comfortabele slaapkamers, een badkamer, evenals Wi-Fi, televisie en een wasmachine voor een zorgeloos verblijf.



    Buiten kunnen jullie genieten van een privéterras voor maaltijden en ontspanning. Er is een eigen parkeerplaats op het terrein.



    De villa heeft een uitstekende ligging dicht bij de stranden en op slechts 15 minuten lopen van een tennisbaan.



    Ontdek de troeven van Cap Ferret: beroemde oceaanstranden om te surfen en uitgestrekte natuur, gezinsvriendelijke stranden aan het Bassin d'Arcachon, authentieke oesterdorpjes met proeverijen, de vuurtoren van Cap Ferret met uitzonderlijk uitzicht, talloze fietspaden door het dennenbos, boottochten naar Île aux Oiseaux en de iconische cabanes tchanquées, de Dune du Pilat bereikbaar per boot of auto, en watersporten zoals suppen, zeilen, kajakken, surfen en vissen.



    Cap Ferret charmeert met zijn ongerepte sfeer, unieke levensstijl en prachtige landschappen tussen bos, oceaan en bassin.



    Extra informatie: privéparkeerplaats aanwezig. Niet-roken. Huisdieren niet toegestaan. Feesten en evenementen niet toegestaan. Lakens en handdoeken beschikbaar op aanvraag tegen meerprijs.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Lège-Cap-Ferret. Bezoek Le Phare du Cap Ferret en Château Deganne, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Bassin d'Arcachon en Réserve Naturelle des Prés Salés d'Arès et de Lège-Cap-Ferret. Tramway du Cap-Ferret en Parc de Loisirs du Four zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Lège-Cap-Ferret
Meer vakantiehuizen in Lège-Cap-Ferret
Kaart
Lège-Cap-Ferret

In de buurt

  • Een kustplaats met een vuurtoren, boten en houten palen in het water.
    Bassin d'Arcachon
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een kustplaats met een opvallend rood en blauw baken, omringd door dichte bossen en een baai met boten.
    Plage du Cap Ferret
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Cap Ferret Markt
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Le Phare du Cap Ferret
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Jetée de Bélisaire
    16 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Biganos - 55 min. rijden
  • Bordeaux (BOD-Merignac) - 91 min. rijden

Restaurants

  • L'Escale
    13 min. wandelen
  • Hôtel Côté Sable
    6 min. wandelen
  • Ô Sorbet d'Amour
    77 min. rijden
  • Chez Hortense
    6 min. rijden
  • Il Giardino
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cozy Villa with Shared Pool in the Heart of Cap Ferret – Sleeps 6?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cozy Villa with Shared Pool in the Heart of Cap Ferret – Sleeps 6 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy Villa with Shared Pool in the Heart of Cap Ferret – Sleeps 6 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Cozy Villa with Shared Pool in the Heart of Cap Ferret – Sleeps 6?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Lège-Cap-Ferret ligt op 5 minuten wandelen van Mimbeau Strand en Bassin d'Arcachon. Ook Golf van Biskaje en Cap Ferret Markt liggen op 5 minuten wandelen.