Gehele woning
Villa 'Villa Porto Katsiki' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning
Fotogalerie voor Villa 'Villa Porto Katsiki' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning





Gehele woning
2 slaapkamersMax. aantal: 6102 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Epiphany Villas Lefkada
Epiphany Villas Lefkada
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 19 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 0831K91000418501
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
50778570
Over deze buurt
Lefkadas
In de buurt
Vassiliki-strand16 min. rijden - 10.5 km
Watervallen van Nidri26 min. rijden - 18.0 km- Kerk van Analipsi17 min. rijden - 10.1 km
- Haven van Vasiliki18 min. rijden - 10.9 km
- Mikros Gialos Beach20 min. rijden - 12.4 km
Lokaal vervoer
- Preveza (PVK-Nationale luchthaven Aktion) - 76 min. rijden
Restaurants
- Ammoussa Beach Café Restaurant18 min. rijden
- Τα Καβουράκια13 min. rijden
- Λιοτρίβι7 min. rijden
- Taverna Molos14 min. rijden
- pizza pizza14 min. rijden








