Aparthotel
Villa Fenia
Fotogalerie voor Villa Fenia





Beoordelingen
8,4 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Tweepersoonskamer, uitzicht op de binnenplaats laden

Tweepersoonskamer, uitzicht op de binnenplaats
Hoogtepunten
Terras
Klimaatregeling
Kitchenette
Minikoelkast
Aparte slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Een kookplaat
Alle foto's voor Vierpersoonskamer, uitzicht op de binnenplaats laden

Vierpersoonskamer, uitzicht op de binnenplaats
Hoogtepunten
Terras
Klimaatregeling
Kitchenette
Minikoelkast
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Een kookplaat
Kookgerei, borden en bestek
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Unnamed Road, Lefkada, 311 00
In de buurt
Jachthaven van Lefkada3 min. rijden - 3.4 km- Klooster van Faneromeni10 min. wandelen - 0.9 km
- Strand van Agios Ioannis10 min. wandelen - 0.9 km
- Algemeen Ziekenhuis Lefkada2 min. rijden - 2.3 km
- Archeologisch Museum Lefkas2 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
- Preveza (PVK-Nationale luchthaven Aktion) - 34 min. rijden
Restaurants
- Staccato3 min. rijden
- Co.Co.3 min. rijden
- Coffee Island3 min. rijden
- Hood 443 min. rijden
- Bar Rouge3 min. rijden
Over deze accommodatie
Villa Fenia
Dit aparthotel heeft niet alleen een tuin, maar ook houtskoolgrills en een picknickplaats. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Elk aparthotel beschikt over een kitchenette, gratis wifi en een kookplaat.
Villa Fenia heeft 15 kamers met verduisterende gordijnen. De kitchenettes beschikken onder meer over een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. In dit aparthotel in Lefkada is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Gelijkaardige accommodaties

Avra Hotel
Avra Hotel
- Zwembad
- Inclusief ontbijt
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
9.2 van 10, Fantastisch, 49 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1234K12AB34567C1
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
8,4








