Oriens Villas ligt in Lefkada in de bergen. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Onasis-beeld en Kasteel van Agia Mavra. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Get Active! Day Tours en Jachthaven van Lefkada. Bekijk onze reisgids voor Lefkada
Preveza (PVK-Nationale luchthaven Aktion) - 70 min. rijden
Restaurants
Greek Corner
4 min. rijden
The Blue Bird
4 min. rijden
Κάτω Ραχούλα (Kato Rahoula)
3 min. rijden
La Minute
4 min. rijden
Ola Kala
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Oriens Villas
Deze villa beschikt naast een seizoensgebonden buitenzwembad over een tuin en gasgrills. Parkeren is gratis. De 2 geluiddichte villa's hebben 3 slaapkamers en beschikken elk over gratis wifi en een eigen tuin. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen als een keuken met een koelkast en oven.
Oriens Villas heeft 2 kamers met een privézwembad en een kluis. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon of terras. Alle kamers hebben een zitruimte met keukeneilanden. Alle kamers in deze villa met 5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer heeft een hydromassagedouche, pantoffels en een haardroger.
In deze villa in Lefkada is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Hypoallergeen beddengoed en een strijkplank/strijkijzer zijn op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een seizoensgebonden buitenzwembad.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
3 slaapkamers
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
3 privébadkamers
Douchekop met hydromassage
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Vliegenramen
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Gasbarbecue
Gazon
Gemeubileerd balkon/terras
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Volledig omheind
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
In een dorp
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 units
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 20
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: EUR 30
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 0000000
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot november
Accommodatie ook bekend onder de naam
Oriens
Oriens Villas Villa
Oriens Villas Lefkada
Oriens Villas Villa Lefkada
Veelgestelde vragen
Beschikt Oriens Villas over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Oriens Villas?
Vandaag, 3 apr. 2026, kost een verblijf bij Oriens Villas van één nacht voor twee volwassenen op 4 apr. 2026 min. € 362, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Oriens Villas?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Oriens Villas inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Oriens Villas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Oriens Villas?
Deze luxe villa ligt in de bergen, op 2 km afstand van Ionische Zee en Get Active! Day Tours. Ook Onasis-beeld en Dimosari-watervallen liggen op 5 km afstand.