Geheel appartement

Apartment 'Cosy' with Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Apartment 'Cosy' with Wi-Fi and Air Conditioning

Een pad van stenen leidt naar een gebouw met een overdekt terras en uitzicht op een groen gazon.
Een wit gebouw met een met stenen bestraat binnenterrein, een balkon met een metalen hekwerk en een stoel erbuiten.
Een gebouw met twee verdiepingen, een balkon, een trap en een tuin met roze bloemen.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een spiegel, een raam met gordijnen en een airconditioner.
Een kleine keuken met houten balken, een koelkast, magnetron en een spoelbak.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Cosy' with Wi-Fi and Air Conditioning

  • Het gezellige, recent gerenoveerde appartement op de begane grond, Aristidis' huis, beschikt over een woonkamer met open keuken, twee slaapkamers met elk een tweepersoonsbed en een badkamer. Jullie kunnen ontspannen op het privéterras, dat is uitgerust met een parasol en een tafel voor buitengebruik, en genieten van de omliggende tuin. Het appartement biedt privévoorzieningen zoals Wi-Fi, airconditioning en een wasmachine, zodat jullie verblijf comfortabel en gemakkelijk verloopt.

    De vakantiewoning in Syvros, Lefkas bestaat uit een gelijkvloers appartement, "Aristidis' huis," en een appartement op de eerste verdieping, "Marianna's huis." Beide zijn volledig gerenoveerd en bieden een warme, huiselijke sfeer.



    Syvros is een van de mooiste dorpen in het zuiden van Lefkada en biedt een rustige, pittoreske omgeving. De woning ligt op loopafstand van lokale voorzieningen zoals een supermarkt, koffiebars, een bakker en restaurants. Ook zijn jullie dicht bij de dorpen Sivota en Vasiliki en de beroemde stranden van het eiland, ideaal voor een ontspannen vakantie.



    Gratis parkeren is beschikbaar op het terrein. Roken en feesten zijn niet toegestaan. Huisdieren zijn niet toegestaan, behalve hulphonden.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Lefkada. Bezoek Onasis-beeld en Kasteel van Plagia, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Eikenbos Skarosberg en Ionische Zee. Bekijk onze reisgids voor Lefkada
Meer appartementen in Lefkada
Kaart
Sivros

In de buurt

  • Een kiezelstrand met windsurfuitrusting en een zeilboot in het water.
    Vassiliki-strand
    12 min. rijden - 9.4 km
  • Een turquoise zwembad met een waterval, omringd door rotswanden en begroeiing.
    Watervallen van Nidri
    29 min. rijden - 21.7 km
  • Een kustlandschap met een strand, kliffen en een boot op het water.
    Strand van Porto Katziki
    33 min. rijden - 24.7 km
  • Een strand met helder turquoise water, wit zand en een rotsklif begroeid met groen.
    Strand van Egremni
    37 min. rijden - 26.9 km
  • Een strand met tal van parasols en ligbedden, rotsformaties op de achtergrond en helderblauw water.
    Strand van Kathisma
    39 min. rijden - 27.2 km

Lokaal vervoer

  • Preveza (PVK-Nationale luchthaven Aktion) - 77 min. rijden

Restaurants

  • Patio Dining
    9 min. rijden
  • Zolithros
    13 min. rijden
  • Lithos Cafe Bar
    13 min. rijden
  • Rouda Restaurant
    13 min. rijden
  • pizza pizza
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Cosy' with Wi-Fi and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Cosy' with Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Cosy' with Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Cosy' with Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit appartement in Lefkada ligt op enkele stappen van Ionische Zee en op 10 km van Vassiliki-strand en Haven van Vasiliki. Ook Kerk van Analipsi en Agiofili-strand liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk