Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Palazzo Sant'Anna Lecce in Centro Storico Lecce bevindt zich bij een trein-/metrostation. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Chiesa di Sant'Anna en Biblioteca Provinciale Nicola Bernardini. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Cantina Petrelli en Haven van Frigole. Reis je met kinderen? Overweeg dan Spoorwegmuseum van Apulië en Azienda Olearia Schirinzi. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Lecce
Vico del Pitaccio, 4/6, Lecce, LE, 73010
In de buurt
Piazza del Duomo
3 min. wandelen - 0.3 km
Porta Napoli
8 min. wandelen - 0.7 km
Piazza Sant'Oronzo
8 min. wandelen - 0.8 km
Università del Salento
3 min. wandelen - 0.3 km
Lecce-obbelisk
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Lecce (LCZ-Station Lecce) - 8 min. wandelen
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 50 min. rijden
Restaurants
Doppiozero
6 min. wandelen
Filiera
5 min. wandelen
Boccon Divino
2 min. wandelen
Caffè italiano
5 min. wandelen
Pizza & Co.
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Palazzo Sant'Anna Lecce
Hotel met een chique stijl en een boetiekstijl, verbouwd in 2023 en gelegen in Centro Storico Lecce
Geniet van een gratis ontbijtbuffet, dagelijks een gratis receptie en een terras bij Palazzo Sant'Anna Lecce. Geniet van een massage bij Silente SPA, het wellnesscentrum ter plaatse. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een droogkuis/wasserijservice en een bubbelbad.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, hulp bij uitstappen/tickets en strandlakens
Conciërgeservice, een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Een kruier/portier, bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort dankzij vloerwarming en kussenmenu's, bovenop voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Kinderstoelen en kinderopvang
Hypoallergeen beddengoed, Tempur-Pedic-bedden en donsdekens
Badkamers met designer toiletartikelen en haardrogers
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 8 per dag); kortingen beschikbaar
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 11.00 uur
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Bubbelbad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang op de kamer
Kinderstoel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Buiten
Strandlakens
Terras
Volledig uitgeruste spa
Behandelingsruimte
Behandelingsruimtes voor koppels
Massage
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Gladde vloer in de kamer
Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Meer
2 etages
Barokarchitectuur
De volledige accommodatie is gerenoveerd in februari 2023
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Tempur-Pedic-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Betaalfilms
Lcd-tv van 49 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Minibar
Restaurantgidsen
Roomservice
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Individuele aankleding
Mobiele toegangssleutel
Telefoon
Verwarming
Vliegenramen
Vloerverwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Binnen de 2 weken voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Van 20 november 2025 tot 6 maart 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
Het buitengedeelte
De receptie
De hotelkamers
De gang
De lobby
Het parkeerterrein
De sauna
De spavoorzieningen
Het bubbelbad
Tijdens de renovatie zullen er buiten het terrein alternatieve faciliteiten beschikbaar zijn.
Dit hotel doet er tijdens werkzaamheden alles aan om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 60 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 100.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 80.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 120 per kamer (enkele reis)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 8 per dag (op 300 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 60 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 80.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 100.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie AB123CDE45678901234
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Palazzo Sant'Anna Lecce B&B
Palazzo Sant'Anna B&B
Palazzo Sant'Anna
Palazzo Sant'Anna Lecce Hotel
Palazzo Sant'Anna Lecce Lecce
Palazzo Sant'Anna Lecce Hotel Lecce
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Palazzo Sant'Anna Lecce?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 60 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Palazzo Sant'Anna Lecce?
Vandaag, 17 mrt. 2026, kost een verblijf bij Palazzo Sant'Anna Lecce van één nacht voor twee volwassenen op 19 mrt. 2026 min. € 195, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Palazzo Sant'Anna Lecce inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Palazzo Sant'Anna Lecce uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Palazzo Sant'Anna Lecce een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 120 per kamer.
Waar staat Palazzo Sant'Anna Lecce?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Lecce ligt in de historische wijk, vlak bij Chiesa di San Giovanni Battista o del Rosario, Chiesa di Sant'Anna en Porta Rudiae. Ook Museo Diocesano en Università del Salento liggen op 5 minuten wandelen. Lecce (LCZ-Station Lecce) ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Lecce is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Palazzo Sant'Anna Lecce
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,8
Locatie
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 230 van 241 beoordelingen
10 - Uitstekend
230
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 241 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 241 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 241 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 241 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Andrew
Reisde met partner
16 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Exceptional level of service. Exceptional breakfast. Having snacks available in the shared areas in the evening was a great plus. Value for money was outstanding, for example the sauna and pool. Location perfect for exploring Lecce on foot or Sarento by car.
Andrew
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
roberto, Bothell
Reisde met een groep
4 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantástico excellent attention
roberto
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Laura, San Juan, PR
Reisde met partner
2 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel. The best customer service we ever had. The rooms are beautiful and spacious. The breakfast is great. It is in the city center. Loved the entire experience.
Laura
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
gaelle
1 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour des plus agréables on a pu se reposer. Le Personnel est vraiment aux petits soins. Pour nous tout est fait pour nous aider. La chambre était magnifique et très bien rénovée. La salle de petit déjeuner était faite pour qu’on se retrouve comme à la maison tout a été parfait du début à la fin, on nous a porté même des petits gâteaux pour le coucher du soir et dessus un bon massage très agréable. Cet hôtel est très bien situé parfait pour pouvoir visiter la ville, rien à redire.
gaelle
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Keith
Reisde met een groep, Reisde met partner
31 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The entire experience was extraordinary. The attention to every detail was superb. Highly recommended this hotel. Will definitely return.
Keith
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met een groep
30 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The limestone architectural features are a sight to behold and the staff was amazing. Great location within the old city gates too!
Thomas
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Diego
30 okt 2025
Diego
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Hu Eliot
30 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Superior in all respects. Great room, great location, superb breakfast, excellent service.
Grazie!
Hu Eliot
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Adriana
29 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Pessoal maravilhosa, acomodações perfeitas e localização 10 …. Acomodação nota 1000
Adriana
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Carolyn
26 okt 2025
Pristine clean room. Very comfortable bed. Excellent breakfast. Staff very accommodating.
Carolyn
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Carolina
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Simplesmente espetacular!
O Palazzo Sant’Anna é um daqueles lugares que a gente tem vontade de voltar. A localização é perfeita, bem no coração do centro histórico de Lecce. Os quartos são enormes e lindos, o café da manhã é impecável — tudo de altíssimo nível.
Mas o que realmente faz a diferença é o atendimento. Eu nunca fui tão bem tratado em um hotel. Desde a chegada, o Alfonso e toda a equipe foram incríveis — sempre atenciosos, prestativos e prontos para tornar a nossa estadia especial, com ótimas indicações de restaurantes e ajuda em tudo o que precisávamos.
Me senti realmente em casa. Recomendo demais o Palazzo Sant’Anna! 👏👏
Carolina
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Vicki
Reisde met partner
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was all around excellent from staff to food to location. The hospitality and attention to details was wonderful. I would highly recommend a stay here. We were here for 3 nights. We will definitely return here again.
Vicki
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
renee
Reisde met een groep
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a gem! The staff (Francesca, Alphonso and Matteo) are amazing!! The rooms are so comfortable and architecturally stunning!! Breakfast variety and presentation is wonderful. This year the addition of the evening aperitifs was appreciated!!
renee
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Rena
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Customer service exceptional. Staff amazing. Breakfast was excellent. Would have been nice to have yogurt as part of the breakfast menu not extra cost but the choices were numerous. Also give cost of room the mineral water should be free of charge. This is quite a small item and it still gave it a 5. Hope management makes this change.
Rena
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met partner
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved this hotel! Staff super friendly and competent! Helped with luggage as no cars allowed inside main city gate. Hosted happy hours with apertifs and first glass wine complimentary! VIP upgrade room was amazing with soaking tub, balcony and domed stone ceiling! The Room was also very quiet & peaceful! The breakfast was sumptuous and well staffed!
Thomas
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Steve
Reisde met familie
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic property!
Excellent stay! Building is beautifully fully restored and well furnished. Rooms are extremely clean, nicely decorated and large. Included breakfast was very good. Great location within walking distance to everything. The staff was amazing - very friendly, helpful, and proactive to anticipate our needs. Highly recommend !!
Steve
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Steve
Reisde met familie
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Exceptional property !!
Great stay ! Beautiful restored building, large rooms, perfect location. Everything was well maintained and nicely furnished. Very nice breakfast included. The service of the staff was amazing - incredibly friendly and helpful. Highly recommend !
Steve
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
RONALD, Estero
10 okt 2025
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gorgeous property excellent staff. Great location!
RONALD
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Grant, Toronto
Reisde met partner
8 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
One of the best rooms I have ever stayed in during my lifetime and that includes Paris Ritz, Beverly Wiltshire, The Nelly in Cape Town. The owner’s attention to detail is impeccable; hotel staff couldn’t be better. My only very minor criticism is breakfast buffet could include eggs and yogurt. Otherwise just outstanding!
Grant
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Pia
Reisde met een groep
7 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pia
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Dirk
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr kundenorientiert, freundlich tolle Frühstück
Dirk
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
BORIS GABRIEL
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spa
BORIS GABRIEL
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Sam
4 okt 2025
Sam
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Faye
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing staff and many special extras. Quiet room and very comfortable bed.
Faye
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Steven
Reisde met een groep
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A great place to stay
The staff couldn’t have been nicer. The hotel itself is great, but the staff makes it perfect.