Gehele woning
Habitation Yucca à 5 min de la plage
Vakantiehuis met gratis parkeerplaatsen in Le Moule
Fotogalerie voor Habitation Yucca à 5 min de la plage





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 58
inclusief belastingen en toeslagen
15 nov - 16 nov
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Comfort huis, uitzicht op tuin laden

Comfort huis, uitzicht op tuin
Hoogtepunten
Een veranda/terras
Klimaatregeling
Keuken
Een koelkast/vriezer
2 slaapkamers
Een haardroger
Een privébadkamer
Een microgolfoven
Alle foto's voor Comfort studio laden

Comfort studio
Hoogtepunten
Klimaatregeling
Kitchenette
Een koelkast
Een haardroger
Een privébadkamer
Een microgolfoven
Kookgerief, servies en bestek
Een fornuis
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

132 Rue des Bougainvilliers, Le Moule, Grande-Terre, 97160
Over deze accommodatie
Habitation Yucca à 5 min de la plage
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Waarborg: EUR 350 per accommodatie per verblijf
- Schadeborg: EUR 350 per verblijf
- De stad heft de volgende belasting: EUR 0.5 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in: EUR 35 als je incheckt tussen 22.30 uur en 23.30 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie