Gehele woning·Particuliere eigenaar
Villa Juju 1 bedroom
Villa in Le Luc
Fotogalerie voor Villa Juju 1 bedroom





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Atypical apartment in downtown Le Luc en Provence Near Saint-Tropez
Atypical apartment in downtown Le Luc en Provence Near Saint-Tropez
- Wasmachine
- Droogkast
- Airconditioning
De prijs is € 108
inclusief belastingen en toeslagen
17 feb - 18 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Le Luc, Var
In de buurt
- Naturozen6 min. rijden - 8.8 km
- Château Saint Roux7 min. rijden - 7.0 km
- Prestige Karting9 min. rijden - 12.6 km
- Skyspirit Parachutisme10 min. rijden - 8.0 km
- Aoubré l'Aventure Nature14 min. rijden - 10.1 km
Lokaal vervoer
- Station Le Cannet-des-Maures Le Luc-et-Le Cannet - 7 min. rijden
- Toulon (TLN-Toulon - Hyeres) - 57 min. rijden
Restaurants
- McDonald's11 min. wandelen
- Café de la Place10 min. rijden
- Le Vallon14 min. rijden
- Gourd‘l15 min. wandelen
- a table 🍴14 min. rijden








