Résidence L'Orée des Pistes, gelegen in het hart van Super Dévoluy, biedt de charme van een traditioneel bergdorp met alle moderne gemakken. Deze warme appartementen met houten accenten bevinden zich op de begane grond en hebben een eigen terras – ideaal voor een kopje koffie in de ochtend of om 's avonds naar de sterren te kijken. Elke accommodatie beschikt over een volledig uitgeruste kitchenette, een gezellige woonkamer met een slaapbank en tv, en een knusse slaapkamer met tweepersoonsbed. Er zijn ook grotere opties voor maximaal 10 personen en halfvrijstaande chalets beschikbaar, perfect voor groepen en gezinnen.
Word wakker op een steenworp afstand van de skiliften en -paden die Le Dévoluy het hele jaar door tot een paradijs maken voor buitenliefhebbers. Of u nu gaat skiën, snowboarden of wandelen, u bent omringd door een prachtig berglandschap. Huisdieren zijn ook welkom – er zijn talloze hondvriendelijke paden en er worden zelfs lokale evenementen georganiseerd, zoals hondenslee-exposities en begeleide sneeuwschoenwandelingen waar honden aan mee mogen doen. Na een dagje uit kunt u ontspannen in het verwarmde binnenzwembad van de residentie of gewoon genieten van de frisse berglucht vanaf uw balkon.
Na een dag in de bergen kunt u genieten van de heerlijke keuken van de regio. Restaurants in de buurt serveren klassieke Alpengerechten zoals raclette, fondue en bergcharcuterie. Voor een gezellige avond thuis kunt u boodschappen doen op de lokale markt en dineren op uw terras met panoramisch uitzicht. Of u nu reist met vrienden, familie of uw trouwe viervoeter, Résidence L'Orée des Pistes belooft een onvergetelijke vakantie. De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat Indeling: woonkamer(2-pers. slaapbank, TV), kitchenette(combimagnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel), toilet, skiberging, balkon of terras, verwarming, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Borgsom; € 300 (U dient de borg contant of per creditcard te betalen bij aankomst) Eindschoonmaak; Inclusief (Uitgezonderd schoonmaak keuken en afwas) Huisdieren; Max. 1; € 100/verblijf (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) Bedlinnen; Aanwezig Toeristenbelasting; € 2/persoon/nacht (Indicatie)
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Aanwezig Keukenlinnen; Zelf meenemen Wifi; Niet aanwezig Kinderbed + Kinderstoel; € 35/verblijf (Op aanvraag) Linnengoed; Extra bedlinnen wissel € 16 p.p.; Extra badlinnen wissel € 10 p.p.
dit appartement ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in Le Dévoluy. Bezoek Wintersportplaats Superdévoluy en Skilift van Le Pelourenq als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Chez Pascal en Lac du Sautet. Ga voor waterpret zoals jetskiën en kajakken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals mountainbiken en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Saint-Étienne-en-Dévoluy
Beschikt Chalet in France near Ski Slopes over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Chalet in France near Ski Slopes?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Chalet in France near Ski Slopes inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Chalet in France near Ski Slopes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Chalet in France near Ski Slopes?
Dit appartement in Le Dévoluy biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 10 minuten wandelen van Wintersportplaats Superdévoluy en Skilift van Le Pelourenq. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen. Ook Skilift van Le Jas en Liaison le Laus liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Chalet in France near Ski Slopes
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 3 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
4 jan 2022
appartementen zijn echt gedateerd, 4 persoons appartement is echt te klein voor ...
appartementen zijn echt gedateerd, 4 persoons appartement is echt te klein voor 4 personen. geen internet! appartement was erg vies bij aankomst, duidelijk al enige weken niet schoon gemaakt.
Van een partnersite
8/10 – Goed
28 dec 2018
Super gelegen ein wenig unsauber
Super gelegen ein wenig unsauber
Van een partnersite
8/10 – Goed
13 jan 2018
prachtige omgeving direct aan de piste fantastisch
prachtige omgeving direct aan de piste fantastisch