Gehele woning
L'Edelweiss - Detached house with garden
Fotogalerie voor L'Edelweiss - Detached house with garden





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamers100 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment 'Marmotte' with Mountain View, Shared Garden and Wi-Fi
Apartment 'Marmotte' with Mountain View, Shared Garden and Wi-Fi
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
MBHJTM
Over deze buurt
LE BOURG D'OISANS
In de buurt
Skiresort Les Deux Alpes4 min. rijden - 4.5 km
Les Grandes Rousses5 min. rijden - 4.9 km
Alpe d'Huez9 min. rijden - 8.4 km- Col de Maronne6 min. rijden - 4.9 km
- Palais des Sports9 min. rijden - 8.3 km
Lokaal vervoer
- Station Jarrie-Vizille - 35 min. rijden
Restaurants
- Unkai Ramen16 min. rijden
- Café Du Centre4 min. rijden
- Daria-I Nor18 min. rijden
- La Falaise3 min. rijden
- restaurant LE CRISTAL4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over L'Edelweiss - Detached house with garden
Beoordelingen
10