Gehele chalet·Particuliere eigenaar
Chalet de la Maze, Vosges, Lac Blanc
Chalet in Le Bonhomme
Fotogalerie voor Chalet de la Maze, Vosges, Lac Blanc





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Gehele chalet
4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 18160 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 490
inclusief belastingen en toeslagen
30 nov - 1 dec
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

DOMAINE DES GRAVIERS
DOMAINE DES GRAVIERS
- Zwembad
- Wasmachine
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 14 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 68044240007LB
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

le bonhomme, france
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Chalet de la Maze, Vosges, Lac Blanc
Beoordelingen
9,0
Fantastisch
8,0/10
Netheid
Beoordelingen
22 aug 2025
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Caroline C.
21 apr 2025
Positief: Netheid
Week-end en famille
Caroline C.
1 nacht verbleven in april 2025








