Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Tolle 1-raum Ferienwohnung für Paare in Top-lage im Inselstädtchen von Langeoog
Dit appartement in Langeoog is voorzien van een keuken
Dit appartement is rookvrij en biedt internet, een lift en spelletjes. Geniet hier daarnaast van boeken. Dit appartement heeft gratis wifi en een televisie. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een kookplaat. Een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger. In dit appartement in Langeoog is wifi gratis. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een koffiezetapparaat/waterkoker.
Accommodatiebeheerder
Upstalsboom Hotel + Freizeit GmbH & Co. KG
Talen
Duits
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Keuken
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Eettafel
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Boeken
Spellen
Tv
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
176130
Over deze buurt
Langeoog
In de buurt
Watertoren van Langeoog - 6 min. wandelen - 0.5 km
Marine Museum met Noordzee Aquarium - 9 min. wandelen - 0.8 km
Strand Langeoog - 10 min. wandelen - 0.9 km
Haven van Langeoog - 6 min. rijden - 2.9 km
Haven van Langeoog - 6 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Station Langeoog - 6 min. rijden
Bremen (BRE) - 125 min. rijden
Restaurants
Café Leiß - 6 min. wandelen
Dwarslooper II - 5 min. wandelen
Givtbude Langeoog - 9 min. wandelen
Restaurant & Café Alte Post - 5 min. wandelen
Verklicker - 5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Tolle 1-raum Ferienwohnung für Paare in Top-lage im Inselstädtchen von Langeoog?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Tolle 1-raum Ferienwohnung für Paare in Top-lage im Inselstädtchen von Langeoog inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Tolle 1-raum Ferienwohnung für Paare in Top-lage im Inselstädtchen von Langeoog uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Tolle 1-raum Ferienwohnung für Paare in Top-lage im Inselstädtchen von Langeoog?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Heimatmuseum Seemannshus, Watertoren van Langeoog en Navy Museum with Nothern Sea Aquarium. Ook Strand Langeoog en Strandabschnitt D Rauchfrei liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen over Tolle 1-raum Ferienwohnung für Paare in Top-lage im Inselstädtchen von Langeoog
Beoordelingen
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 12 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 12 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 12 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 12 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 12 beoordelingen