Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Blue Green Lampedusa
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over barbecues. Dit vakantiehuis heeft gratis wifi, 2 badkamers en een keuken met een kookplaat. Een televisie, een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Lampedusa. Bezoek Parochie van St. Gerland Lampedusa en Fisherman Statue, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Cala Creta en Cala Pisana. Bekijk onze reisgids voor Lampedusa
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Blue Green Lampedusa inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Blue Green Lampedusa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Blue Green Lampedusa?
Dit vakantiehuis in Lampedusa ligt op 15 minuten wandelen van Cala Creta en Parochie van St. Gerland Lampedusa. Ook Cala Pisana en Cala Calandra liggen op 2 km afstand.