Scuba Lodge Lagun Beach ligt aan het strand in Lagun. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Christoffelpark en Nationaal Park Shete Boka. Daarnaast kun je ook Tula Museum en Savonet Museum Curaçao bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals windsurfen en vissen of actief zijn tijdens avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Lagun
Ontspan bij Scuba Lodge Lagun Beach op het plaatselijke strand, ga snorkelen en ga uit eten bij Bahia Beach Bar. Elk aparthotel heeft gratis wifi, een droogkast en een keuken met een kookplaat. Luxe beddengoed en een donsdeken bieden comfort, samen met gemakken zoals een eetruimte en een koffie/theemaker.
Scuba Lodge Lagun Beach heeft 11 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle bedden hebben donsdekens en luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer heeft een douche met een regendouche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Je hoeft niet op straat te parkeren
Restaurants ter plaatse
Bahia Beach Bar
Keuken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Beperkte roomservice
Een bar/lounge
Een restaurant
Slaapkamers
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Vliegenramen
Woonkamer
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkast
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Elektrische adapters
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan de baai
Dicht bij de oceaan
Dingen om te doen
Scubaduiken
Snorkelen
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
11 units
2 etages
4 gebouwen
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 17.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 13.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 13.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan USD 5.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 70 per kamer (enkele reis)
Airconditioning is beschikbaar aan een extra tarief
Toeslag voor babybed: USD 5.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij deze accommodatie wordt een elektriciteitstoeslag berekend op basis van verbruik.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft geen classificatie gekregen van het toeristenbureau in Curaçao. Voor het gemak van onze klanten hebben wij op basis van ons classificatiesysteem deze accommodatie een sterrenclassificatie toegewezen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bahia Apartments Diving Apartment Lagun
Bahia Apartments Diving Apartment
Bahia Apartments Diving Lagun
Bahia Apartments Diving
Bahia Apartments Diving
Bahia Apartments & Diving Lagun
Bahia Apartments & Diving Aparthotel
Bahia Apartments & Diving Aparthotel Lagun
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Scuba Lodge Lagun Beach?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Scuba Lodge Lagun Beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Scuba Lodge Lagun Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Biedt Scuba Lodge Lagun Beach een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 70 per kamer.
Waar staat Scuba Lodge Lagun Beach?
Dit aparthotel in Lagun ligt aan het strand, binnen 2 km afstand van Lagun Beach en Christoffelpark. Kleine Knip-strand ligt op 2,6 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Scuba Lodge Lagun Beach
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,4
Locatie
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 55 van 81 beoordelingen
10 - Uitstekend
55
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 81 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 81 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 81 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 81 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 mei 2024
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in mei 2024
6/10 – Redelijk
Paula&Joas
Reisde met familie
24 jul 2019
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Ik heb, denk ik, te hoge verwachtingen gehad van tevoren, want ik had erg naar dit verblijf uitgekeken en het was niet zoals ik had gehoopt. Geweldige lokatie, een van de mooiste plekjes op het eiland, prettig appartement, vriendelijke mensen, huur voor strandbedjes is inbegrepen. En toch wilde het niet lukken... De eerste nacht een strandfeest van locals tot diep in de nacht,
Geen oog dichtgedaan. Na de 2e nacht wilden we vroeg vertrekken naar de Christoffelberg maar konden we met de auto het terrein niet af aan want het hek was dicht. En de derde nacht wakker gelegen van vechtende katten. Kleine miertjes in het appartement. Als je buiten het terrein wilt wandelen/lopen wordt je achterna gezeten door honden. En voor gebruik van de airco moet je iedere tik apart bijbetalen. De receptie is maar beperkt geopend en de strandbedjes zijn niet voor half 10 in de ochtend beschikbaar.
Paula&Joas
3 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
17 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooie accomodatie met een prachtig uitzicht over lagun. Personeel is heel vriendelijk en behulpzaam.
Geverifieerde reiziger
12 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Catherine
Reisde met partner
19 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed in the Villa B and it was perfect for us: lots of room to spread out! If you are coming to Curacao, bring hand soap! The restaurant was a bonus and it was so handy for snorkelling to have the stairs.... Will certainly return!
Catherine
11 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Marilena
Reisde met een groep
29 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Marilena
6 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Robert, Olympia
Reisde met familie
9 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location
Robert
11 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Radu Mihail
23 dec 2025
Radu Mihail
7 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Joanna
9 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic location just on the beautiful beach!
Joanna
7 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Joel
Reisde met familie
16 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was good.
Joel
10 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Hakim
31 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
It was great and they let us adjust our days as well. Great location!!!
Hakim
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Diego Fernando
29 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Quero voltar mais vezes
Fomos recepcionados muito bem pelo Yuri. O Apartamento tem uma vista maravilhosa e é equipado com tudo o que se precisa para a estadia, além de um cooler. Uma pequena manutenção nos trilhos da porta de vidro e da fiação seria interessante. Chuveiro muito bom mas o ralo tem uma drenagem devagar quando muito protetor solar. Minha vontade é de me aposentar e viver lá! Restaurante muito bom, facilidades para snorkel próximos. Muito melhor para quem quer curtir as praias verdadeiras de curacao, porém fica há 40 minutos de carro de Willemstad
Diego Fernando
12 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Claudia, Buffalo
14 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My new favorite place. Everything was perfect.
Claudia
4 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Jeanne
Reisde met een groep
11 apr 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Too close to the kitchen, the staff was loud until late. Other than that, beautiful location and great room
Jeanne
5 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Paolo
Reisde met partner, Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
29 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Youri and staff at Bahia made our stay unforgettable. Local fishermen offer their fresh catch daily. We purchased a small tuna and it was exceptionally delicious. Our ocean view rental had amazing views. Beach access was super convenient. We visited 2 other beaches but Lagun beach on the property had the best snorkeling experience. Beach chairs were included. Cafe latte and smoothies at the Bahia restaurant were a great way to start each day. Would recommend mentioning a car to explore the other parts of the island.
Paolo
7 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
4 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
René
Reisde met familie
2 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rien ne nous a deplu. Tout était idéal. Plage a proximité, personnel accueillant, appartement ideal. Nous y retournerons.
René
8 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Darren Dean
Reisde met familie en kleine kinderen
11 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful location, friendly, helpful and efficient property management. Opportunity to improve is on the efficiency of check in when office is closed after 1 pm.
Darren Dean
8 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Cara
Reisde met familie
2 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved the beautiful location overlooking the water, as well as the clean, comfortable accommodations.
Cara
7 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Monika
Reisde met een groep
14 jan 2025
Positief: Netheid
We had a good stay at Bahia appartements.
Especially for people who love to dive it’s a great spot. Very friendly staff at the Dive shop and easy going. Food&drinks in the restaurant are good. Overall a pleasant stay
Monika
8 nachten verbleven in januari 2025
4/10 – Matig
Clark Richard
Reisde met familie
31 dec 2024
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was further out than we realized. We also didn’t realize how limited the air conditioning was in the rooms. We were only able to run the air at night. The buffs by the water are beautiful! The apartments are in need of an update. I do wish the apartments were decorated for Christmas.
Clark Richard
6 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Vicki
8 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was my first time on the West (countryside) of the island so, it was quite different! Yuri and Diamond (staff) made the trip memorable! They set me up with groceries in the frig and helped me secure a vehicle so I could explore the beautiful beaches. I enjoyed myself and was sad to leave :-( Thank you to the incredible and hard-working staff!!
Vicki
9 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
7 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
My stay was ok, there was some construction going on on the beach during the night while we were there which was quite noisy and disruptive. It seems more like a locals beach. The beach bar restaurant next door was delicious, but the one on the property I did not like the food or service very much. Also there was a hidden fee, we had to pay $24 fee for using the air conditioner upon checkout after our 3 night stay, I don't believe this was information we were given before booking this property but were told upon check in it would cost about $2 USD per night, paying for use of air conditioning is not something I have ever encountered before. I also think there were not any other guests staying there during the 3 nights we were there which seemed a bit strange. Not a lot of amenities around the area. The fridge broke and leaked a puddle on the floor the first night so we unplugged it. The outlets also did not support our plugs and we asked for an adapter but it was the wrong one so could not charge our phones. We weren't aware of this before booking the room.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Aliyah
Reisde met familie
16 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful views, great food, amazing snorkling.
Aliyah
6 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Mark, Tempe
Reisde met familie
24 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, nice restaurant, great dive shop. Staff was very friendly. Loved the food arrival package and transfers from airport which was easy. Rental truck on location.