Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de Ré ligt in Lagord. Bezoek Verdedigingstorens en Musée des Beaux-Arts, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Réserve Naturelle Marais d'Yves en Réserve Naturelle Nationale de la Baie de l'Aiguillon. Musee d'Histoire Naturelle en La Grande Roue de La Rochelle zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals windsurfen. Bekijk onze reisgids voor Lagord
123 Avenue du Clavier, Lagord, Charente-Maritime, 17140
In de buurt
Musee d'Histoire Naturelle
5 min. rijden - 2.8 km
Parc Charruyer
3 min. rijden - 1.8 km
Réserve Naturelle Marais d'Yves
4 min. rijden - 2.5 km
Rochelle Golf de la Prée
5 min. rijden - 2.8 km
Cathédrale Saint-Louis de La Rochelle
6 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Station La Rochelle Porte Dauphine - 7 min. rijden
Luchthaven La Rochelle-Île de Ré (LRH), Frankrijk - 6 min. rijden
Restaurants
KFC
4 min. rijden
The Bodard Bar & Restaurant at the Maison Des Ambassadeurs Hotel
7 min. rijden
Trib's
6 min. rijden
McDonald's
14 min. wandelen
L'Atelier de Pampin
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de Ré
Deze rookvrije residentie beschikt over een volledig uitgeruste spa, een buitenzwembad en een sauna. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een spa, een seizoensgebonden buitenzwembad en een vergaderruimte. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de Ré heeft 106 kamers. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle kamers in deze residentie met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke lcd-televisie van 50 cm heeft kabelzenders. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze residentie bestaan onder andere uit een buitenzwembad en een sauna.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de volledig uitgeruste spa van deze residentie. De spa is dagelijks geopend.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 9 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kitchenette
Afwasmachine
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Badkamer
Bad of douche
Entertainment
Lcd-tv van 50 cm met kabelzenders
Buiten
Balkon/terras
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Vergaderruimte
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Toeslag: EUR 12 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Huishoudservice op verzoek
Meertalig personeel
Dingen om te doen
Gratis fietsenverhuur in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
106 units
3 etages
Gebouwd in 2007
Geluiddichte muren
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 50
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m dinsdag geopend tussen 16.00 uur en 19.00 uur, en van donderdag t/m zaterdag tussen 16.00 uur en 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Handdoeken, beddengoed en eindschoonmaak zijn inbegrepen in het kamertarief voor verblijven van 1 tot 3 nachten. De schoonmaaktoeslag geldt voor extra schoonmaakservice of verschoning van handdoeken/beddengoed op aanvraag.
Bij een verblijf vanaf 4 nachten of meer zijn handdoeken, beddengoed en de eindschoonmaak niet inbegrepen. Je kan eigen handdoeken en beddengoed meenemen, of een toeslag betalen voor het gebruik ervan. De schoonmaakkosten van deze accommodatie kunnen worden berekend als je ervoor kiest de accommodatie voor het uitchecken niet schoon te maken.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 30 september tot 15 juni:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 12 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.76 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 9 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 12 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur en accommodatiegrootte.
Toeslag voor beddengoed: EUR 16 (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Handdoektoeslag: EUR 12 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 19.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Résidence Club mmv House Rochelle
Résidence Club mmv Rochelle
Résidence Club mmv Domaine Château
Résidence Club mmv Rochelle Domaine Château
Résidence Club mmv Domaine Château House
Résidence Club mmv Rochelle Domaine Château House
Vacancéole Domaine Château House Lagord
Vacancéole Domaine Château House
Vacancéole Domaine Château Lagord
Vacancéole Domaine Château
Vacancéole Domaine Château Rochelle/Île Ré House Lagord
Vacancéole Domaine Château Rochelle/Île Ré House
Vacancéole Domaine Château Rochelle/Île Ré Lagord
Vacancéole Domaine Château Rochelle/Île Ré
Vacancéole Domaine Château Ro
Veelgestelde vragen
Beschikt Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de Ré over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 30 september tot 15 juni.
Hoeveel kost een verblijf bij Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de Ré?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de Ré van één nacht voor twee volwassenen op 15 apr. 2026 min. € 65, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de Ré?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 12 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 9 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de Ré inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 50 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de Ré uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 30 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de Ré?
Deze wellness residentie in Lagord ligt op 3 km afstand van Parc Charruyer, Musee d'Histoire Naturelle en Cathédrale Saint-Louis de La Rochelle. Ook Musée des Beaux-Arts en Réserve Naturelle Marais d'Yves liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de Ré
6,6
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,6
Netheid
7,8
Locatie
7,8
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 30 van 234 beoordelingen
10 - Uitstekend
30
Gastenscore: 8 - Goed. 99 van 234 beoordelingen
8 - Goed
99
Gastenscore: 6 - Redelijk. 35 van 234 beoordelingen
6 - Redelijk
35
Gastenscore: 4 - Matig. 34 van 234 beoordelingen
4 - Matig
34
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 36 van 234 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
36
Beoordelingen
4/10 – Matig
PATRICK
Reisde met partner
26 jun 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prestation Vacancéoles était loin d'être a la hauteur.. La piscine étant fermée même les transats n'étaient pas disponible. Elles etaient dans la zone fermée autour de la piscine. Pas possible d'en demander a la réception.. fermée aussi a partir de midi.. et pas de réponse au téléphone.. Pauvre prestation..pour 2 nuits qui nous ont quand -même couté 174Euros..Apres contact avec la service.qualité@vacanceole.com et comme geste commerciale ils vont nous rembourser 14,76 Euros.. nonnon pas une blague.. 14,76 Euro pour un séjour gaché.. incroyable mais vrai...
PATRICK
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ligging ten opzichte van het centrum la Rochelle is prima en parkeergarage
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
5 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fijn appartement voor een redelijke prijs
Appartementengebouwen in een rustige omgeving met voldoende ruimte en parkeergelegenheid. Niet ver van La Rochelle en vlak bij de brug naar Ile de Re.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2018
6/10 – Redelijk
Fabienne
Reisde met familie
6 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
grande déception
Séjour dernière semaine d'août. Pas de climatisation dans l'appartement, alors que c'était prévu dans l'annonce, remplacé par ventilateurs ! Les jeux pour enfants étaient fermés car travaux à faire.
La cuisine n'a pas de plan de travail. Elle n'est pas du tout pratique. Manque de placard à hauteur d'homme. Les balais et serpillères sont dans la cuisine, sans rangement, à l'air libre, ce qui n'est pas du tout hygiénique!
Un petit retour pour faire un comptoir plan de travail serait le bien venue.
En ce qui concerne les couverts, il fallait faire la vaisselle à chaque repas sinon, pas assez de couverts!
Deux des abat-jours étaient cassés. Sur les 4 chaises extérieures, une était cassée.
Un ascenseur menant au parking ne fonctionnait pas.
Le portillon de la piscine avait le verrouillage qui ne fonctionnait pas.
Manque d'entretien en général.
Fabienne
7 nachten verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Mickaël
Reisde met familie
24 aug 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Décevant !!!
État de l’établissement très décevant
L’etablissement est malheureusement dans un état de délabrement qui ne correspond absolument pas au tarif affiché.. Les installations sont vétustes, l’entretien laisse vraiment à désirer, et l’hygiène n’est pas au rendez-vous : je n’ai même pas eu le courage d’utiliser la salle de bain. Cet établissement aurait vraiment besoin d’une rénovation complète avant de pouvoir accueillir des clients dans de bonnes conditions. C’est certain, je ne reviendrai pas
Mickaël
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Olivia
Reisde met familie
22 aug 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Moyen
Olivia
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Fanny
22 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Partie remise
Il y a eu un souci avec ma réservation et m'ont logement n'était pas disponible. Cependant, je suis tombée sur des personnes très patientes dans les personnes qui travaillent là-bas. On a pu trouver une solution.
Fanny
3 nachten verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Nicola
17 aug 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I am unable to comment on this property. As when we arrived they had no reservation for us. They have taken our money and between them and Expedia we had nowhere to sleep for 2 nights!!!! At this time we cannot decern who is to blame. We will chase Expeida customer services for more answers
Nicola
2 nachten verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
ALBAN
Reisde met familie
11 aug 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
240€ pour être très déçu.
Pas de clim. Moisissure dans salle de bain et rideau de la chambre moisi. Reloger avec 1 chambre de moins car celle réservée avait un problème technique. Toile d araignée sur les chaises dehors et de la poussiere sur la table du salon de jardin. Tout etait vétuste, ménage pas fait, pas de draps ni de serviette. 1 demi rouleau de papier toilette pour 4 personnes ! Manquait le néon de la cuisine. Tres décevant pour 240 € la nuit.
ALBAN
1 nacht verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Landriau
Reisde met familie
29 jul 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Le logement n'était pas très propre. Canapé lit HS.
Landriau
1 nacht verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Laurent
29 jul 2025
Negatief: Netheid
Triste séjour
Je cherche encore les trois étoiles que je n'ai pas trouvé dans cet hôtel, photos pas d'actualités, vieux et vétuste.
Je n'aurai jamais pris cet hôtel, mais réservation par internet et paiement d'avance donc obligé de rester.
Les seuls+ de ce lieux le parking souterrain gratuit, la piscine et le nom de l'hôtel qui laissait rêver un peu mais qui ne correspond pas du tout au lieux.
Laurent
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Sylvie
26 jul 2025
Positief: Comfort kamer
Court séjour
L'acces au site est en travaux, et cela surprend un peu.
Les poubelles sont toutes regroupées en debut d allee et au ras des locatifs ... peut-être à cause des travaux....du coup le visuel est pas extra
A l accueil de la résidence, les chariots de linge (sacs oranges) sont partout. C est boff quand on arrive..
Manon à la réception...adorable et prévenante.
Quand à la localisation...nickel
Sylvie
4 nachten verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Daniel
Reisde met een groep
20 jul 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen
The check in was late (from 18:00 to 20:00) and the flat was not ready. Had to wait about 1 hour and a half before being able to check in.
When entering, we saw the cleaning was partially done. Dust were still on the floor and a bit everywhere.
We booked the full package with towels, shower gel and bedsheets but it is only the 2nd day where we were provided those items.
When noticed, we went back to the reception but it was already closed.
We slept the first night without bedsheets and had no towels.
The flat is overall ok but not in the best conditions (AC old and not working, dog hairs on the blankets, dust on the floor, broken sofa, damaged floor…).
Despite this experience, the company were very short of staff and we felt like they did everything they could to maintain the place and their work.
We wished that there was a better organization.
Daniel
2 nachten verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
anthony
Reisde met familie
19 jul 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
anthony
1 nacht verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Jean Louis
Reisde met familie
16 jul 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Globalement decus
Nous étions attendus à 16h mais avons dû patienter une heure supplémentaire car la chambre n’était pas encore prête. C’est surprenant car les chambres doivent normalement être rendues propres, linge sale déposé à la réception et tout rangé. Pas de climatisation dans la chambre et seulement un ventilateur proposé alors qu’il s’agissait d’une chambre familiale. Globalement, nous sommes déçus et ne recommanderons pas cet établissement.
Jean Louis
2 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Johann
16 jul 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Johann
1 nacht verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
14 jul 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Négatif
Hotel decevant le menage pas fait a notre arriver. On a du changer les draps du lit nous meme et les poubelles devant la porte vraiment déplorable.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Adrien
14 jul 2025
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
Allez y les yeux ouvert.
Déconcertant, après avoir essayé deux clés pour pouvoir rentrer dans notre appartement, nous sommes déplacé vers un autre logement, totalement immonde, une porte qui ne ferme pas entièrement, de la poussière, des toiles d’araignées, des insectes mort sur le sol, un micro-onde sale, un frigo sale, bref un désastre, nous avons précisé un lit deux places sur la réservation, nous avons eu deux lits une place… L’établissement précise bien sur l’annonce que les serviettes sont bien fournis dans la logement, nous sommes arrivés et rien.. Pas une serviette. L’établissement précise bien qu’il faut aussi ramener les draps dans un sac orange, évidement aucun sac orange n’était présent… et après tout ça, la direction n’est pas capable de nous faire un geste commercial qui serait le petit déjeuner. Non, je cite « nous ne pouvons pas vous mettre sur les petits déjeuners car il n’y a personne d’autres.. », quelle surprise quand à 9h40, heure de rendre les clés, nous apercevons des clients se régaler gentiment de leurs petits déjeuners…
Une communication désastreuse, un établissement en ruine (je ne parle pas de l’ascenseur C qui fait un bruit digne d’un rupteur de moto et qui a sa vitre éclatée…), un service catastrophique…
Si vous voulez perdre de l’argent c’est le bon plan, sinon une tente deux secondes à Décathlon est bien mieux rentable.
Adrien
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Carole
13 jul 2025
Positief: Comfort kamer
Un séjour correct, mais on est arrivé à 17 h pour récupérer notre chambre et là 45mn de queue avant d'arriver à la réception.nous avons récupéré notre clef à 18h15, le temps de poser les affaires dans la chambre, nous avons profiter 15 mn de la piscine car elle fermait à 19h. De plus la clim etait en panne. Parcontre une très bonne literie et la baignoire un vrai plus.
Carole
1 nacht verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
marie france
Reisde met familie
12 jul 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
marie france
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Julie
Reisde met familie
4 jun 2025
Positief: Comfort kamer
Court séjour
Accueil très sympathique mais concernant la propreté extérieur comme intérieur il rest du travail. Concernant le reste il y a tout ce qu'il faut dans le logement
Julie
1 nacht verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
jean-paul
6 apr 2025
Positief: Comfort kamer
Hotel moyens ( peut mieux faire)
Hôtel propre, personnels sympa et accueillants mais le site accuse le poids des années, le petit déjeuner et décevants au vu du prix, par contre le parking souterain est un plus ( surtout en motos)
jean-paul
1 nacht verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Said
19 sep 2024
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
Said
3 nachten verbleven in augustus 2024
4/10 – Matig
Alexis
9 sep 2024
Alexis
2 nachten verbleven in augustus 2024
2/10 – Ontzettend slecht
ziad
5 sep 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten