Geheel appartement

Bright apartment at the top of the village near beaches, golf&city 2 Double Beds

Fotogalerie voor Bright apartment at the top of the village near beaches, golf&city 2 Double Beds

Een uitzicht op het strand door een opening in een grot, met mensen op het zand en in het water, en kliffen op de achtergrond.
Video van accommodatie
Een café met terras, palmbomen en een bord waarop ontbijtopties staan.
Een modern gebouw met grote glasramen en een plat dak.
Een meerlaags gebouw met balkons, een geplaveid binnenterrein en beplanting.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Bright apartment at the top of the village near beaches, golf&city 2 Double Beds

  • Welkom op de heuveltop van dit prachtige vissersdorpje, vlak bij het strand en het dorp, in een rustige en mooi aangelegde omgeving met gratis parkeergelegenheid: daar vind je Casa da Cerca, een appartement met veel licht en comfort, voorzien van een terras en een balkon. Op het terras staan een barbecue, een tuintafel en stoelen, een leeshoekje en een hangbed. Of het nu zomer of winter is, je hoort hier van ’s ochtends tot ’s avonds de vogels zingen. Woonkamer met airco en open haard, verduisteringsgordijnen, Smart-kabeltelevisie met lokale en internationale zenders en wifi in het hele appartement (glasvezel), een bureau met ergonomische stoel, geschikt voor digitale werkers,
    Elegante en functionele inrichting met onder andere een tweepersoonsbed van 1,90 m x 1,40 m, dat overdag altijd netjes opgemaakt en afgedekt is.
    Slaapkamer met airco, queensize tweepersoonsbed van 2,00 m x 1,60 m, 2 kasten en een zonnig balkon, complete badkamer naast de slaapkamer.
    Volledig uitgeruste keuken met alle apparatuur en keukengerei, tafel en tweezitsbanken.

    WELKOM
    Je moet ons je verwachte aankomsttijd doorgeven en 30 minuten van tevoren bevestigen dat je op tijd zult zijn.
    Bij aankomst na 19.00 uur betaal je R$ 20 contant bij het inchecken. Na 23.00 uur kun je niet meer inchecken, tenzij dit vooraf met ons is afgesproken en aan alle voorwaarden voor zelf inchecken is voldaan.
    Je wordt verwelkomd door Sandra Pinheiro, een lokale inwoonster die al 12 jaar bij ons aan dit project meewerkt. Ze geeft een rondleiding door het huis, kan je wat lokale tips geven en zodra aan alle wettelijke vereisten is voldaan, overhandigt ze de sleutels, zodat je je kunt installeren. Je hebt alle privacy om van je verblijf te genieten, maar de eigenaren zijn altijd bereikbaar via een telefoontje of berichtje als je iets nodig hebt.
    Uitchecken kan tot 11.00 uur, zonder uitzonderingen.

    Dit HUIS is IDEAAL voor wie langs de kliffen wil wandelen, wil genieten van en zwemmen bij paradijselijke stranden met prachtige grotten. Hier vind je een plek die gevrijwaard is van de drukte van toeristische trekpleisters, rustig en vredig, maar met leuke activiteiten vlakbij.
    Het is ook een geweldige optie voor langere verblijven in de wintermaanden (alleen beschikbaar voor maximaal 2 personen).
    Perfect voor gezinnen, vrienden of stelletjes die samen op vakantie willen, tot maximaal 4 personen; elk kind telt mee. Feestjes en huisdieren zijn niet toegestaan en het is een ‘rookvrij’ appartement.

    POPULAIR VOOR LANG VERBLIJF IN DE WINTER
    Bij een lang verblijf (28 nachten of meer) van november tot april worden de kosten voor elektriciteit en water in rekening gebracht op basis van je verbruik en betaald via het platform.
    Bij een lang verblijf zijn schoonmaak en het verschonen van lakens en handdoeken om de 10 dagen inbegrepen.
    Mogelijkheid om extra schoonmaakdiensten te regelen, op eigen kosten.

    FERRAGUDO is een klein vissersdorpje dat de rivier de Arade deelt met Portimão. Tussen deze twee oevers kun je de rivier oversteken met een taxiboot, die je een fantastische tocht biedt vanaf de pier van Ferragudo naar de promenade of de jachthaven van Portimão, of allebei, en je kunt terugkeren wanneer je maar wilt.
    Een van de voordelen van Ferragudo, voor wie de Algarve van het ene uiteinde naar het andere wil verkennen (van Barlavento tot Sotavento), is dat we precies in het midden van de Algarve liggen. Zo kun je elke dag van de ene kant naar de andere reizen, maar als het tijd is om uit te rusten, hebben we een geweldige plek om optimaal van de gastronomie te genieten en volop van de omgeving te profiteren.

    HET KLIMAAT VAN DE ALGARVE
    De Algarve, gelegen in het uiterste zuiden van Portugal, biedt prachtige stranden en bijna het hele jaar door heerlijke zon. Met zo’n 300 zonnedagen per jaar en idyllische temperaturen van gemiddeld 14 ºC in de winter en tussen de 28 ºC en 30 ºC in de zomer, waarbij het in de winter zelden onder de 10 ºC komt.

    WETTELIJKE VEREISTEN
    Deze accommodatie is wettelijk geregistreerd bij Turismo de Portugal en daarom zijn de eigenaren volgens de Portugese wet verplicht om alle gasten (net zoals in hotels) te registreren bij SEF/AIMA, de dienst voor vreemdelingen en grenzen. Je krijgt bij aankomst het SEF-formulier om in te vullen en aan de eigenaar te overhandigen. We stellen je medewerking op prijs.

    GEMEENTELIJKE TOERISTENBELASTING: Iedereen van dertien jaar en ouder moet toeristenbelasting betalen. Deze gemeentelijke toeristenbelasting bedraagt € 2 per persoon per nacht tot maximaal 7 nachten, € 14 per verblijf tussen 1 april en 31 oktober en € 1 van 1 november tot en met 31 maart.
    Je betaalt dit bij het inchecken, tenzij het op dat moment al in rekening is gebracht.
    Op de door ons afgegeven bon staat deze vergoeding ook vermeld, hoewel deze belasting ten goede komt aan de gemeente Lagoa.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt nabij pretparken en aan het water in Lagoa. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Lagos Marina. Ga naar Praia da Rocha en Strand Carvoeiro als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Autódromo Internacional Algarve of Estádio Municipal de Portimão. Ga voor waterpret zoals kajakken en windsurfen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Lagoa
Meer appartementen in Lagoa
Kaart
Ferragudo, Faro

In de buurt

  • Een kustpromenade met palmbomen, een zandpad en een jachthaven met zeilboten.
    Haven van Portimão
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Praia da Angrinha
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Studio Bongard
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Praia Grande
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Centro de Congressos do Arade
    17 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Lagoa Ferragudo - 9 min. rijden
  • Portimao (PRM) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Brunch In Rio
    4 min. wandelen
  • NoSolo Italia
    9 min. rijden
  • NoSoloÁgua Beach Portimão
    9 min. rijden
  • Deck Marina Lounge
    9 min. rijden
  • Beira Mar
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Bright apartment at the top of the village near beaches, golf&city 2 Double Beds?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Bright apartment at the top of the village near beaches, golf&city 2 Double Beds inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Bright apartment at the top of the village near beaches, golf&city 2 Double Beds uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Bright apartment at the top of the village near beaches, golf&city 2 Double Beds?

Dit appartement ligt aan het water, op 10 minuten wandelen van Haven van Portimão, Praia da Angrinha en Praia Grande. Ook Centro de Congressos do Arade en Golf van Cádiz liggen op 3 km afstand. Station Lagoa Ferragudo ligt op 30 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Bright apartment at the top of the village near beaches, golf&city 2 Double Beds

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Was oke

Very nice well equipped apartment nice location nice help from dandra
11 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Férias 5*

Adoramos A nossa estadia na casa da Cerca... A casa era magnífica e a vila maravilhosa, perto da praia! Os anfitriões são pessoas 5* e a D. Sandra que nos recebeu também. Esperamos certamente voltar.
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Muito agradável

Casa muito agradável, bem equipada, boa localização com estacionamento fácil. Os anfitriões são muito simpáticos e disponíveis. Aconselhamos vivamente.
7 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Nice Apartment close to Beach and Restaurants

Its a nice Apartment close to the Beach and Restaurants. Parking is available free of charge in the immediate vicinity. The equipment is super.
8 nachten verbleven in augustus 2023