Yskullsund Säteri B&B ligt in een landelijke omgeving en aan het strand in Lagan. Ga naar Vida Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Pretpark High Chaparral, een topattractie die je zeker niet mag missen. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor Lagan
Overweeg een verblijf bij Yskullsund Säteri B&B en geniet van een aangrenzende golfbaan, een terras en een vuurkorf. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen, een tuin en een entertainmentruimte buiten zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), fietsverhuur en vergaderruimtes
Tuinmeubelen, een kluis bij de receptie en barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en aparte zitruimtes, bovenop faciliteiten zoals eettafels en aparte eetruimtes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
2 badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Privétuinen, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.00 uur: SEK 99 voor volwassenen en SEK 99 voor kinderen
Privépicknicks
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Fietsenverhuur
Jagen
Optionele golfprivileges
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Eettafel
Kindereetgerei
Voorzieningen
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Aan de baai
Aan het strand
Aan het vlonderpad/de promenade
Barbecue
Entertainmentzone buiten
In een nationaal park
Picknickplaats
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in de kamer
Tapijt in de kamer
Meer
Gemeenschappelijke woonkamer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 aparte gemeenschappelijke badkamers
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Toiletpapier
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Eettafel
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 09.30 uur; inchecken kan tot: 13.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 23
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van SEK 80 per huisdier, per dag, naast een borgsom van SEK 80 per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer SEK 99 voor volwassenen en SEK 99 voor kinderen
Borgsom voor huisdieren: SEK 80 per dag
Toeslag voor huisdieren: SEK 80 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 01 maart tot 20 oktober.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Yskullsund Säteri B&B Lagan
Yskullsund Säteri B&B Bed & breakfast
Yskullsund Säteri B&B Bed & breakfast Lagan
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Yskullsund Säteri B&B ?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van SEK 80 per dag en een toeslag van SEK 80 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Yskullsund Säteri B&B inchecken?
Inchecken kan vanaf: 09.30 uur; inchecken kan tot: 13.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Yskullsund Säteri B&B uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Yskullsund Säteri B&B ?
Deze sportieve bed & breakfast in Lagan ligt op P46 km van Pretpark High Chaparral en op 50,1 km van Vida Arena.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Yskullsund Säteri B&B
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Andree
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
12 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Parkplätze waren zu wenig!
Das WLAN Passwort für MoraParken hat nicht funktioniert.
Ansonsten alles super!