Gehele woning·Particuliere eigenaar

Le Chataignier, Gîtes de Peyrounou. Holidays, fait à la main

Fotogalerie voor Le Chataignier, Gîtes de Peyrounou. Holidays, fait à la main

Een historisch gebouw met een opvallende centrale toren, omgeven door weelderige begroeiing en een veld.
Een woonkamer met een rode bank, een houten salontafel, een televisie en een open haard.
Een stenen gebouw met een overdekte patio, compleet met een tafel en stoelen, een houten omheining en een tuin met lavendelplanten.
Een ruime woonkamer met een rode bank, een houten trap en een keuken op de achtergrond.
Een slaapkamer met een houten bed, een raam met gordijnen, een hanglamp en een betegelde vloer.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Le Chataignier, Gîtes de Peyrounou. Holidays, fait à la main

  • Gelegen aan de rand van Lacapelle Biron, een levendig dorp met winkels en bars, in de noordoostelijke hoek van de Lot et Garonne, zelfs op een steenworp afstand van de Dordogne en de Lot. Gites de Peyrounou biedt drie zeer ruime vakantiehuizen in aangelegde tuinen met gedeeld zwembad van 12 x 6 meter. Voor vier, zes of acht personen heeft elke gite zijn eigen karakter en is volledig uitgerust voor de veeleisende toerist van vandaag;

    Le Châtaignier biedt 1 slaapkamer met tweepersoonsbed, 1 kamer met twee eenpersoonsbedden en 1 slaapkamer met stapelbed, 1 badkamer met douche en twee W.C.'s, keuken / eetkamer en open woonkamer. De begane grond bestaat uit de hoofdslaapkamer met tweepersoonsbed, doucheruimte, aparte W.C. en natuurlijk de keuken / eetkamer en woonkamer.

    Een kamer met twee bedden en een slaapkamer met stapelbedden bevinden zich op de eerste verdieping samen met het tweede toilet.

    De keuken is uitgerust met gasfornuis, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat, koelkast / vriezer en alle bestek, servies, steelpannen en BBQ-gereedschap als dat nodig is voor uw verblijf. Het terras aan de voorzijde is ingericht met een grote eettafel en stoelen, een barbecue op gas en een comfortabele zithoek met lage tafels. De lounge heeft Franse satelliet-tv met een dvd-speler, een kleine cd-speler is ook beschikbaar.

    Een assortiment spellen en boeken is verkrijgbaar in onze bibliotheek in de tabaksschuur, tafeltennis in de voortuin en golf of voetgolf in het park achter de gites. Gratis wifi is ook inbegrepen.

    Dingen om te doen zijn een schat aan kastelen en markten om te bezoeken, de wijngaarden van Cahors en Bergerac, kanoën op de rivier de Dordogne, Europa's grootste zoetwateraquarium in Le Bugue, Walabi wereld waterpark in de buurt van Agen en dichter bij huis, P'arc en Ciel met hun accrobranche in de bomen

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en nabij pretparken in Lacapelle-Biron. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Château de Biron en Château de Gavaudun. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Parc En Ciel en Domaine de Bonaguil. Reis je met kinderen? Overweeg dan Place des Arcades en Périgord en Calèche. Kies voor waterpret zoals vissen of zwemmen of beleef avonturen zoals paardrijden en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Lacapelle-Biron
Meer vakantiehuizen in Lacapelle-Biron
Kaart
Lacapelle-Biron, Nouvelle-Aquitaine

In de buurt

  • Een smalle straat met keien, begrensd door stenen huizen en weelderige begroeiing, met een opvallende rotsformatie op de achtergrond.
    Vallée de la Vézère
    47 min. rijden - 54.0 km
  • Een historisch kasteel omringd door weelderige begroeiing en een rivier.
    Château de Castelnaud
    49 min. rijden - 58.3 km
  • Een zorgvuldig aangelegde tuin met geometrische vormen van gesnoeid groen en een kronkelend pad.
    Jardins de Marqueyssac
    50 min. rijden - 60.0 km
  • Een historisch kasteel op een klif met uitzicht op een rivier, omringd door weelderige begroeiing en een klein stadje.
    Château de Beynac
    53 min. rijden - 61.7 km
  • Parc En Ciel
    2 min. rijden - 2.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Sauveterre-la-Lémance - 14 min. rijden
  • Bergerac (EGC-Bergerac - Perigord - Dordogne) - 47 min. rijden

Restaurants

  • la bastide
    16 min. rijden
  • Pizz'Adorée
    17 min. rijden
  • Côté Halles Monpazier
    15 min. rijden
  • biere de la bastide
    15 min. rijden
  • Privilege du Perigord
    16 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Le Chataignier, Gîtes de Peyrounou. Holidays, fait à la main over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Le Chataignier, Gîtes de Peyrounou. Holidays, fait à la main?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Le Chataignier, Gîtes de Peyrounou. Holidays, fait à la main inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Le Chataignier, Gîtes de Peyrounou. Holidays, fait à la main uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Le Chataignier, Gîtes de Peyrounou. Holidays, fait à la main?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Lacapelle-Biron ligt in een landelijke omgeving, op 3 km afstand van Parc En Ciel en Musée Bernard Palissy. Château de Biron ligt op 4,1 km.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk