Gehele woning·Particuliere eigenaar
House for 2 adults + 2 children, 30 min from the ocean and 5 min from a large lake!
Vakantiehuis aan het meer van Labouheyre met een waterpark
Fotogalerie voor House for 2 adults + 2 children, 30 min from the ocean and 5 min from a large lake!





Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 450 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

CHARMING HOUSE BETWEEN THE OCEAN AND THE LAKES
CHARMING HOUSE BETWEEN THE OCEAN AND THE LAKES
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Buitenruimte
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 6 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Labouheyre, Landes
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over House for 2 adults + 2 children, 30 min from the ocean and 5 min from a large lake!
Beoordelingen
8,8
Uitstekend
8,4/10
Netheid
Beoordelingen
16 aug 2023
Positief: Netheid
7 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
alain F.
11 aug 2023
Positief: Netheid
Calme et confortable
alain F.
7 nachten verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
virginie m.
1 aug 2023
Positief: Netheid
De bonnes vacances au calme.
virginie m.
7 nachten verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Michaela S.
30 jun 2023
Positief: Netheid
Ruhig, idyllisch
Michaela S.
7 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Tiffani G.
13 aug 2022
Positief: Netheid
Séjour agréable
Tiffani G.
2 nachten verbleven in augustus 2022

