Appartement op een steenworp afstand van de pistes (Prada Laax)
Je droomvakantie in de bergen, met een mix van sport en ontspanning en in alle seizoenen, wordt werkelijkheid in het PRADA LAAX-appartement! Dit gezellige appartement met twee slaapkamers ligt in een modern gebouw op slechts een korte wandeling van de gondellift, waarvan de kabelbaan ook het hele jaar door gebruikt kan worden om te wandelen en te hiken.
Zodra je binnenkomt, word je verwelkomd door een lichte en ruime woonkamer, ingericht met een grote 5-zitsbank om gezellig te kletsen en films te kijken met vrienden; daar tegenover vind je de eethoek met een tafel voor 5/6 personen en de gloednieuwe rode keuken, compleet met apparatuur en alles wat je nodig hebt om lunches en diners te bereiden, net als thuis. Vanuit deze kamer heb je toegang tot het privéterras, dat uitkijkt op het grote grasveld van het complex, met een kleine tafel en stoelen om op mooie dagen van de zon te genieten.
Er zijn twee slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en één met twee stapelbedden, waardoor het appartement perfect is voor gezinnen en vriendengroepen tot 6 personen. Een badkamer met douche maakt het appartement compleet.
Het gebouw beschikt over een binnenzwembad, een sauna en een ruimte voor het opbergen van wintersportuitrusting (ski’s, snowboards, sleeën, enz.).
Je krijgt kwaliteitsbeddengoed, handdoeken en een welkomstpakket.
We zetten ook een welkomstpakket klaar met wat benodigdheden voor je eerste ontbijt.
Er is gratis wifi beschikbaar.
Roken is ten strengste verboden.
Commerciële activiteiten in het appartement zijn verboden.
Het appartement heeft een eigen parkeerplaats in de parkeergarage van het complex. (max. hoogte: 2,00 m)
Toegang:
Houd er rekening mee dat je het appartement binnenkomt via een ZELF INCHECKEN.
Nadat je de online registratie succesvol hebt afgerond, krijg je een e-mail met de INSTRUCTIES (inclusief een stapsgewijze handleiding) over hoe je zelfstandig toegang krijgt tot het appartement.
case e je hulp nodig hebt, staat onze klantenservice van 8.00 tot 22.00 uur voor je klaar via telefoon, e-mail of WhatsApp.
Wat is er in de buurt:
Laax is een bergresort dat vooral bekend staat om zijn leuke pistes die skiërs, maar vooral snowboarders van over de hele wereld aantrekken: hier vind je vier snowparks en de grootste halfpipe van heel Europa. Het skigebied beslaat meer dan 200 kilometer aan pistes, van de makkelijkste tot de moeilijkste, met in totaal 28 liften. Het nabijgelegen Flims biedt een uitgebreid netwerk van wandelpaden en loipes, voor wandelaars en langlaufers. Het appartement ligt op loopafstand van de skiliften, in een buurt met verschillende restaurants en bars. Hier zijn enkele van de belangrijkste bezienswaardigheden in Laax: de Laaxersee, een bergmeer met kristalhelder water, een perfecte zomerbestemming om te zwemmen en nog veel meer; Limbo Park, een overdekt waterpark met zwembaden en waterglijbanen; Trail 103, een prachtige, schilderachtige wandelroute die de skipistes doorkruist; de Freestyle Academy, een overdekte arena die het hele jaar door open is en een scala aan sporten biedt, zoals klimmen, freerunning, freestyle en skateboarden.
Hoe kom je er:
Met de auto ben je vanuit Chur in 30 minuten in Laax, vanuit Zürich in 1 uur en 45 minuten. Als je vanuit Zürich of Bazel komt, volg je de snelweg A3/A13 richting Chur en neem je de afslag Reichenau (nr. 18). Neem daarna de weg 19 en je bent in ongeveer 30 minuten in Laax.
Met het vliegtuig is er een pendelbusdienst vanaf de luchthavens van Zürich en Bazel.
Met de trein stoppen internationale treinverbindingen in Chur, vanwaar je bus nr. 81 kunt nemen (23 haltes) en uitstapt bij de halte \"Bergbahnen\".
dit appartement ligt in Laax in de bergen. Bezoek Skigebied Laax en Kinderland Laax Ski Lift als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Beverin Natuurpark en Caumasee. Er zijn zeer veel mogelijkheden in deze regio, zoals langlaufen, snowboarden en skiën. Je kunt natuurlijk ook gaan sleeën. Bekijk onze reisgids voor Laax
Beschikt Apartment close to the ski slopes (Prada Laax) over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment close to the ski slopes (Prada Laax)?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment close to the ski slopes (Prada Laax) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Waar staat Apartment close to the ski slopes (Prada Laax)?
Dit appartement in Laax biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Skigebied Laax, Wintersportplaats Laax en Laax 64 Skipiste. Crap Sogn Gion-kabelbaan en Kinderland Laax Ski Lift liggen op enkele stappen afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment close to the ski slopes (Prada Laax)
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Winnie C.
12 apr 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie