Geheel appartement
“Domaine du Chêne” Room with Shared Terrace, Balcony & Wi-Fi
Appartement met een bubbelbad en fitnessfaciliteiten in La Vôge-les-Bains
Fotogalerie voor “Domaine du Chêne” Room with Shared Terrace, Balcony & Wi-Fi





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 218
inclusief belastingen en toeslagen
14 mrt - 15 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Furnished T2 Apartment – Domaine Du Hêtre, Shared Garden, Wi-Fi & Air Conditioning
Furnished T2 Apartment – Domaine Du Hêtre, Shared Garden, Wi-Fi & Air Conditioning
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
65790527
Over deze buurt
La Vôge-les-Bains
In de buurt
La Bresse-Hohneck48 min. rijden - 60.9 km
Meer van Gérardmer51 min. rijden - 65.0 km- Bains-les-Bains Thermale Baden1 min. wandelen - 0.2 km
- Wintersportplaats Gérardmer52 min. rijden - 64.0 km
- La Mauselaine57 min. rijden - 68.5 km
Lokaal vervoer
- Station Épinal Bains-les-Bains Le Clerjus - 5 min. rijden
- Epinal (EPL-Mirecourt) - 57 min. rijden
Restaurants
- le pont des fées8 min. rijden
- Les Sources2 min. wandelen
- Le Pont des Fees5 min. rijden
- Restaurant la Fontaine 190012 min. rijden
- Restaurant Insolite3 min. wandelen








