Geheel appartement·Particuliere eigenaar

5TerreHome

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 92
inclusief belastingen en toeslagen
8 sep - 9 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Familie appartement, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed, 1 eenpersoonsbed en 1 twijfelaar zetelbed
  • Gratis wifi

Deluxe suite, balkon, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed, 1 eenpersoons zetelbed en 1 twijfelaar zetelbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

5TerreHome ligt in La Spezia in het stadscentrum. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Vernazza en Strand van Monterosso. Bekijk onze reisgids voor La Spezia
Meer appartementen in La Spezia
Kaart
Piazza Cavour, La Spezia, Provincia della Spezia, 19121

In de buurt

  • Een stenen toren met een koepel, uitkijkend over een stad met rode daken en een bergachtig achtergrond.
    Castello San Giorgio
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een groot, rond gebouw met een gebogen dak en decoratieve panelen.
    Cattedrale di Cristo Re
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Kerk van Santa Maria Assunta
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Piazza Garibaldi
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Museo d'Arte Moderna e Contemporanea (CAMeC)
    5 min. wandelen - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Station La Spezia Centrale - 11 min. wandelen

Restaurants

  • Caffetteria Orefici
    4 min. wandelen
  • Blanc Café
    3 min. wandelen
  • Bar Memory
    4 min. wandelen
  • Bella Napoli Pizzeria
    7 min. wandelen
  • Antica Osteria dell'Uva
    5 min. wandelen

Over deze accommodatie

5TerreHome

  • Appartement in Centro Storico di La Spezia
  • 5TerreHome heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij 5TerreHome bieden voorzieningen zoals gratis wifi, geluiddichte muren en minibars.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Verduisterende gordijnen en geluiddichte muren
    • Smart-tv's van 43 inch met digitale zenders

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eetopties

  • Minibar

Entertainment

  • Smart-tv van 43 inch met digitale zenders

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 units
  • Geluiddichte muren

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT011015C29P76Y0GL

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 5TerreHome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij 5TerreHome?

Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij 5TerreHome van één nacht voor twee volwassenen op 8 sep. 2026 min. € 92, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij 5TerreHome inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 5TerreHome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat 5TerreHome?

Dit appartement ligt in Centro Storico di La Spezia, vlak bij Corso Cavour, Palazzina delle Arti e Museo del Sigillo en Museo Amedeo Lia. Ook Museo Civico Etnografico Giovanni Podenzana en Kerk van Santa Maria Assunta liggen op 5 minuten wandelen. Station La Spezia Centrale ligt op 11 minuten wandelen.