2-room apartment, 4 people, pets allowed, Mont Blanc view
Het appartement: Op de 1e verdieping van de residentie, bestaande uit een kamer met stapelbedden en 1 sofa rapido in het verblijf, evenals een televisie. Kookhoek met oven, 2 kookplaten, vaatwasser en koelkast. Badkamer en apart toilet. Balkon. Ski locker is in de woning. De residentie: L'Equerre ligt op minder dan 300 meter van de winkels en het centrum van het resort. Vertrek en terugkeer skipistes ongeveer 100 meter. Openbare parkeerplaats beschikbaar op slechts 100 meter. De appartementen op het noorden hebben een prachtig uitzicht op de vallei en de Mont Blanc. De wijk: de stilste van het resort Coches, alle woningen liggen op maximaal 100 meter van de baan en op 300 meter van de winkels. De wijk van het Observatorium biedt een prachtig uitzicht op de vallei en de Mont Blanc. Toegang tot het centrum van het resort is via een voetpad in minder dan 5 minuten.
Toeristenbelasting ter plaatse te betalen
Gelijkaardige accommodaties
Les Coches : Luxury apartment 75m2 / LES COCHES / Close to the slopes / south
La Plagne Tarentaise
Les Coches : Luxury apartment 75m2 / LES COCHES / Close to the slopes / south
dit appartement ligt in La Plagne-Tarentaise in de bergen. Les Arcs en Skiresort Peisey-Vallandry zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Montchavin-les-Coches Ice Rink en École de Ski Oxygène zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat de buurt allemaal te bieden heeft, zoals snowboarden en skiën. Bekijk onze reisgids voor Bellentre
Zijn huisdieren welkom bij 2-room apartment, 4 people, pets allowed, Mont Blanc view?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij 2-room apartment, 4 people, pets allowed, Mont Blanc view inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2-room apartment, 4 people, pets allowed, Mont Blanc view uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2-room apartment, 4 people, pets allowed, Mont Blanc view?
Dit appartement in La Plagne-Tarentaise biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 15 minuten wandelen van Montchavin-les-Coches Ice Rink, Wintersportplaats Aime 2000 en Peisey-Vallandry Skigebied. Ook Les Arcs en Coches-skilift liggen op 2 km afstand.