Geheel appartement·Particuliere eigenaar
hotel room
Fotogalerie voor hotel room





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cozy Stay with onsite Pool Near Malecon
Cozy Stay with onsite Pool Near Malecon
- Zwembad
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
La Paz, BCS
In de buurt
Malecon La Paz2 min. wandelen - 0.2 km
Kiosco del Malécon10 min. wandelen - 0.9 km
Marina Cortez10 min. wandelen - 0.9 km
Plaza de la Constitución10 min. wandelen - 0.9 km
Kathedraal van Nuestra Señora del Pilar12 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- La Paz, Baja California Sur (LAP-Internationale luchthaven Manuel Marquez de Leon) - 17 min. rijden
Restaurants
- Dulce Romero1 min. wandelen
- Oyster House By Fism2 min. wandelen
- Kahe sushi3 min. wandelen
- Claros Fish Jr.4 min. wandelen
- CinnaRolls5 min. wandelen








