Geheel appartement

Holiday Home 'Ian’s Dreams 2' with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi

Fotogalerie voor Holiday Home 'Ian’s Dreams 2' with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi

Een netjes opgemaakt bed met een kussen met dessin, een opgerold tijdschrift en een lamp op een nachtkastje.
Een gang met een zonneschijf spiegel, houten deuren en een trap.
Een ruime woonkamer met een trap, twee banken, een eettafel en een kroonluchter.
Een woonkamer met een bank, een salontafel en een stenen openhaard.
Een keuken met een inbouwoven, een spoelbak en een raam.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 122
inclusief belastingen en toeslagen
27 okt - 28 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'Ian’s Dreams 2' with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi

  • De kamer Corralejo Ian's Dreams 2 in Corralejo biedt 300 m² ruimte en is geschikt voor maximaal 8 gasten die het huis delen. Er is 1 slaapkamer met twee eenpersoonsbedden; het huis heeft in totaal 4 kamers, elk met een eigen badkamer en privé-tv. Jullie beschikken over wifi geschikt voor videogesprekken, televisie en een aparte werkplek. Jullie kunnen gebruikmaken van een gedeelde keuken, evenals een terras, een woonkamer en een patio – perfect om samen te koken en te ontspannen tijdens jullie verblijf.

    Bij Corralejo Ian's Dreams in Corralejo kunnen jullie genieten van het gedeelde, onoverdekte terras en de gedeelde keukenfaciliteiten tijdens jullie verblijf.



    De accommodatie ligt dicht bij het strand. Parkeren op straat is mogelijk. Roken is toegestaan, maar evenementen zijn niet toegestaan op het terrein.

    De keuken wordt gedeeld.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in La Oliva. Bezoek Casa de los Coroneles en Castillo de las Coloradas, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Playa de Corralejo en Charco de Bristol. Acua Water Park en Kruiseiland zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Corralejo
Meer appartementen in Corralejo
Kaart
Corralejo

In de buurt

  • Blauwe en witte trappen die leiden naar een wit gebouw met groene luiken en een groene deur.
    Muelle Chico
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een strand met helder turquoise water, zachte golven en een berg in de verte.
    Playa Waikiki
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Een groot standbeeld van een personage in een blauw-zilveren pak met oranje haar, voor een gebouw met een rood dak en blauwe deuren.
    Acua Water Park
    7 min. rijden - 2.3 km
  • Een stel zit op een bankje in een park, met palmbomen en een winkelcentrum op de achtergrond.
    Centro Comercial El Campanario
    11 min. rijden - 3.0 km
  • Charco de Bristol
    7 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Puerto del Rosario (FUE-Fuerteventura) - 39 min. rijden

Restaurants

  • La Lonja
    4 min. wandelen
  • La Placita
    8 min. wandelen
  • Tapas Oscar
    6 min. wandelen
  • Restaurante La Marquesina
    7 min. wandelen
  • Rias Baixas
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Ian’s Dreams 2' with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Ian’s Dreams 2' with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi?

Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Ian’s Dreams 2' with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 27 okt. 2026 min. € 122, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Ian’s Dreams 2' with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Ian’s Dreams 2' with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'Ian’s Dreams 2' with Shared Terrace, Garden & Wi-Fi?

Dit appartement in La Oliva ligt op 15 minuten wandelen van Muelle Chico, Charco de Bristol en Papagayo Fitness Center. Ook Playa Hoplaco en Playa Waikiki liggen op 2 km afstand.