
Vakantie en citytrip naar La Magdeleine
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen La Magdeleine
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Villa Giovanna Citylife Milano
Washington
De prijs was € 443, de prijs is nu € 252 per persoon
€ 252
per persoon
4 sep - 7 sep
9 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Milaan (MXP)
6/10 (68 beoordelingen)
Het is een net hotel, niks bijzonders. Maar voor een citytrip trip prima! De locatie is dan ook top, metro op loop afstand! (Wagner, rode lijn).
Echter onze kamer waren wat min punten, het bed was heel zacht en lag daardoor niet lekker. Douche in de kamer en de toilet op de gang.
Beoordeeld op 25 okt 2022

Uptown Palace
Milan Centre
De prijs was € 1.740, de prijs is nu € 982 per persoon
€ 982
per persoon
4 sep - 7 sep
9 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Milaan (MXP)
8,6/10 Geweldig! (1.005 beoordelingen)
Een heel mooi, net en schoon hotel. De kamer en badkamer is ruim. De kamers zijn stil (geen verkeer hoorbaar) en schoon. Er zijn 3 type gordijnen die er hangen waardoor er geen licht doorheen komt en de kamers verduisterend zijn.
De kamer heeft een airco maar temperatuur gaat niet veel naar beneden als je dit instelt (wellicht is dit centraal ingesteld). Het raam kon wel open waardoor er frisse lucht in de kamer kon komen (bezoek in februari).
De badkamer is erg groot. Het nadeel is dat er alleen een douchegordijn hangt en er niets is wat het water op de grond tegenhoudt. Hierdoor wordt de vloer van de halve badkamer heel erg nat. Gelukkig kregen we veel handdoeken waardoor er 1 a 2 gebruikt kon worden om om heb douche gedeelte te leggen maar dit is niet optimaal.
Het hotel gelegen in dezelfde straat als de metro lijk naar Linate airport en andere locaties. Een andere metrolijn is om de hoek van de straat (paar min lopen). Tevens is er een supermarkt in de straat. Qua locatie ligt het hotel ideaal.
Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam.
Beoordeeld op 23 feb 2025

Grand Visconti Palace
Porta Lodovica
De prijs was € 1.201, de prijs is nu € 678 per persoon
€ 678
per persoon
4 sep - 7 sep
9 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Milaan (MXP)
8,8/10 Geweldig! (1.003 beoordelingen)
Dit hotel wil overal extra geld voor, niet normaal. Dit staat alleen in de kleine lettertjes. Tot en met 12 euro voor een pannenkoek bij het ontbijt. Ook was de kamer niet schoongemaakt tijdens ons verblijf. Voor de rest een mooi en netjes hotel.
Beoordeeld op 29 aug 2025


Home Swiss Hotel
Jonction
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 847, de prijs is nu € 511 per persoon
€ 511
per persoon
11 aug - 18 aug
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Genève (GVA)
8,8/10 Geweldig! (395 beoordelingen)
Het hotel is gunstig gelegen tov het openbaar vervoer, winkelcentra en restaurants. De oude stad van Genève en de belangrijkste
Beoordeeld op 11 jun 2019
Tophotels in La Magdeleine

Hotel Ambassador Zermatt
Spissstrasse 10 Zermatt VS
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 326 per nacht van 13 jul tot 14 jul
€ 326
13 jul - 14 jul
inclusief belastingen en toeslagen
9/10 Uitmuntend! (528 beoordelingen)
Excellent
"Excellent service, clean room and friendly people"
Beoordeeld op 9 aug 2020

Alpen Resort & Spa Zermatt
Spissstrasse 50 Zermatt Schweiz
De prijs is € 334 per nacht van 10 jul tot 11 jul
€ 334
10 jul - 11 jul
inclusief belastingen en toeslagen
9,4/10 Uitzonderlijk! (544 beoordelingen)
Great hotel for skiing in Zermatt
"Amazing hotel for skiing in Zermatt. The room was spacious and clean. The breakfast was good and with lots of options. The hotel is close to the train station as well as the Gornergrat train. The best part of the hotel is the spa area with sauna, steamroom, onsen, pools etc. Just perfect for relaxing ..."
Beoordeeld op 9 jan 2022

Hotel Bahnhof
Bahnhofplatz 54 Zermatt
De prijs is € 206 per nacht van 12 jul tot 13 jul
€ 206
12 jul - 13 jul
inclusief belastingen en toeslagen
9/10 Uitmuntend! (464 beoordelingen)
uitste
"Het was een erg plezierig verblijf in Hotel Bahnhof."
Beoordeeld op 8 jan 2020
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Ontdek de wereld met Expedia
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
