Gehele woning

Villa La Maddalena

Fotogalerie voor Villa La Maddalena

Exterieur
Een koelkast met diepvriezer, een oven, een kookplaat, een vaatwasser
Voorkant van accommodatie
Exterieur
Terras

Gehele woning

4 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 8140 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa La Maddalena

Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over gratis parking en meertalig personeel. Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en biedt gratis wifi en een terras. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en vaatwasser.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van airconditioning. Elke kamer heeft een terras. Alle kamers hebben een zitruimte. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en een bidet.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 80 per verblijf
  • Kinderstoel

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Regendouche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Flatscreen-tv met digitale zenders

Buiten

  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: EUR 100 per accommodatie per week
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Meertalig personeel

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 01.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 100 per accommodatie, per week
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 80 per verblijf.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Toeslag voor beddengoed: EUR 25 per persoon, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 100 per accommodatie, per week
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 01.00 uur
  • Toeslag voor babybed: EUR 80 per verblijf
  • Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 50 per verblijf
  • Handdoektoeslag: EUR 18 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie P4276
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

La Maddalena La Maddalena
Villa La Maddalena La Maddalena
Villa La Maddalena Private vacation home
Villa La Maddalena Private vacation home La Maddalena

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in La Maddalena. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Compendio Garibaldino di Caprera en Graf van de Reus. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Palau en Wijnmakerij Vigne Surrau. Salty Wind en Aquadream zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor La Maddalena
Meer vakantiehuizen in La Maddalena
Kaart
Regione Carone, La Maddalena, SS, 07024

In de buurt

  • Museo Diocesano
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Haven van Palau
    58 min. rijden - 7.1 km

Restaurants

  • L'Aragosta
    4 min. rijden
  • Charlie Bar
    4 min. rijden
  • Pizzeria i Quattro Venti
    3 min. rijden
  • Garden ristorante pizzeria
    5 min. rijden
  • Chocolat Cafe
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa La Maddalena?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 100 per accommodatie, per week. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa La Maddalena inchecken?

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 01.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Villa La Maddalena uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa La Maddalena?

Dit vakantiehuis in La Maddalena ligt op 3 km afstand van Museo Diocesano, Spiaggia capocchia du purpu en Compendio Garibaldino di Caprera. Ook Museo Archeologico Navale en Cala Garibaldi liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Villa La Maddalena