Een terras, een koffiebar/café en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Appart Hotel Panoramic Village. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit aparthotel met toegang tot de piste, mogelijkheden voor skilessen en een skiopslagruimte. Geniet van een sauna of een bubbelbad om tot rust te komen en verwen jezelf met een massage. Gratis wifi in de kamer, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit aparthotel zijn:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle incheckservice en een pool- of biljarttafel
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals open haarden en aparte zitruimtes, bovenop extra's zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met satellietzenders
(kleer)kasten, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25 per week.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.51 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 per persoon
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor babybed: EUR 25 per week
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Appart Hotel Panoramic Village over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Appart Hotel Panoramic Village?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Appart Hotel Panoramic Village inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Appart Hotel Panoramic Village uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Appart Hotel Panoramic Village?
Dit aparthotel in La Grave biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 km afstand van Wintersportplaats La Grave, Glaciers de la Meije-kabelbaan en Plateau Skilift. Ook Jardin Botanique Alpin du Lautaret en Col du Galibier liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
10
Locatie
6,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
13 aug 2019
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Communiquation avec les proprios,tres moyen .serviette changer 1 fois en 1 semaines,les bonjour du matin tres compliqué.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Flemming
19 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer