Fotogalerie voor Chalet D'anse Reunion





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Aparthotel
2 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 5
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Chalet D'anse Reunion
Dit aparthotel in La Digue is voorzien van een keuken
Dit aparthotel beschikt naast gratis parking over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, microgolfoven en keukeneiland. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met satellietzenders, terwijl 2 badkamers en een waterkoker voor nog meer comfort zorgen.
Dit aparthotel heeft 3 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een rijstkoker en een haardroger. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en gratis toiletartikelen.
In dit aparthotel in La Digue is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen). Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een ventilator. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Seashell Beach Villa
Seashell Beach Villa
- Keuken
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 62 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.44 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 16 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Chalet D'anse Reunion La Digue
Chalet D'anse Reunion Aparthotel
Chalet D'anse Reunion Aparthotel La Digue
Over deze buurt

Anse Reunion, La Digue, La Digue, 1234