Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. Geniet van een open haard en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een open haard en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger. In dit appartement in La Broque is wifi gratis. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Spellen
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Parkeerplaats voor fietsen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in La Broque. Bezoek culturele hoogtepunten Mémorial de l'Alsace-Moselle en Musée Oberlin. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Musée du KL-Natzweiler en Chateau du Ringelstein. Bekijk onze reisgids voor La Broque
Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 43 min. rijden
Restaurants
Hostellerie La Cheneaudière & Spa
14 min. rijden
Brasserie Thom’s
10 min. rijden
Restaurant La Schlitte
11 min. wandelen
Coffitivallee
13 min. wandelen
Les Petits Plats De Mamama
20 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij - La Tanière -?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij - La Tanière - inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij - La Tanière - uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat - La Tanière -?
Dit appartement in La Broque ligt op 1,9 km van Mémorial de l'Alsace-Moselle en op 10 km afstand van Skioord Le Champ du Feu en Musée Oberlin. Ook Musée du KL-Natzweiler en Mont Donon liggen op 15 km afstand. Station Schirmeck-La Broque ligt op 13 minuten wandelen en naar Station Rothau is het 24 minuten wandelen.