Gehele woning·Particuliere eigenaar
Cottage Atypique "hirondelle", Dans Hameau Cévenol
Fotogalerie voor Cottage Atypique "hirondelle", Dans Hameau Cévenol





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 7100 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

LA Maison DE Choubaka
LA Maison DE Choubaka
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

L'Estréchure
In de buurt
Parc National des Cévennes1 min. wandelen - 0.0 km- Robert Louis Stevenson Pad17 min. rijden - 14.4 km
- La Bambouseraie de Prafrance34 min. rijden - 27.6 km
- Cévennes Tourisme - Bureau d'Anduze35 min. rijden - 28.9 km
- Mont Aigoual49 min. rijden - 41.2 km
Lokaal vervoer
- Station Ales - 44 min. rijden
Restaurants
- Chez Laurette & Luc15 min. rijden
- La Guinguette Du Petit Train15 min. rijden
- La Porte Ouverte15 min. rijden
- La Sariette14 min. rijden
- Glacier De La Gare15 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Cottage Atypique "hirondelle", Dans Hameau Cévenol
Beoordelingen
10








