Rallye Hotel ligt in het stadscentrum en aan het water in L'Escala. Empúries en Kasteel van Montgrí zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij L'Escala Beach en Cala Montgó. Ook Dalí-museum en Cap de Creus zijn zeker een bezoekje waard.Jetskiën, kajakken en duiken, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor L'Escala
Ave Maria 1, L'Escala, 17130
In de buurt
L'Escala Beach
5 min. wandelen - 0.4 km
Platja de la Creu
9 min. wandelen - 0.8 km
De Site
9 min. wandelen - 0.8 km
Platja de Riells
11 min. wandelen - 1.0 km
Empúries
9 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Station Camallera - 22 min. rijden
Gerona (GRO-Costa Brava) - 44 min. rijden
Restaurants
Restaurante Miryam's
6 min. wandelen
1869
6 min. wandelen
Enoteca Els Barrils
4 min. wandelen
Can Mallarenga
4 min. wandelen
Uain
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Rallye Hotel
Hotel vlak bij Empúries
Rallye Hotel bevindt zich dicht bij L'Escala Beach en Cala Montgó en biedt een dakterras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Hulp bij uitstappen/tickets, een kluis bij de receptie en conciërgeservice
Bagageopslagruimte, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en meertalig personeel
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Rallye Hotel bieden voordelen zoals gemeubileerde balkons en (laptop)kluisjes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (EUR 20 per dag)
Eten en drinken
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het water
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Tegelvloer in de kamer
Meer
1 gebouw
2 etages
Rookvrije accommodatie
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met premium zenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Minibar
Roomservice
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 09.00 uur en 20.30 uur, van zaterdag t/m zaterdag tussen 09.00 uur en 21.00 uur, en van zondag t/m zondag tussen 09.00 uur en 13.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.99 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20 per dag (op 200 meter afstand; 24 uur open)
Toeslag voor babybed: EUR 10 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Rallye Hotel L'Escala
Rallye L'Escala
Rallye Hotel Hotel
Rallye Hotel L'Escala
Rallye Hotel Hotel L'Escala
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Rallye Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Rallye Hotel?
Vandaag, 12 apr. 2026, kost een verblijf bij Rallye Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Rallye Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Rallye Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Rallye Hotel?
Dit aan het strand gelegen hotel ligt in het centrum van L'Escala, op 0,4 km van L'Escala Beach en op 5 km afstand van Empúries en Cala Montgó. Ook Kasteel van Montgrí en Dalí-museum liggen op 32 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Rallye Hotel
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,8
Locatie
9,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 80 beoordelingen
10 - Uitstekend
35
Gastenscore: 8 - Goed. 33 van 80 beoordelingen
8 - Goed
33
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 80 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 80 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 80 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Marcel
Reisde met partner
31 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel with a terras on the roof.
Marcel
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
23 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel zeer goed. Ligging ‘s winters minder
Hotel zeer goed maar jammer dat het restaurant gesloten is op di wo en do avond. Er is weinig in de buurt om te eten in de winterperiode.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Sue
Reisde met familie
21 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personnel d'accueil très agréable et chaleureuse.
Chambre spacieuse. Nous avons apprécié les 2 lits 2 places, le balcon, la salle de bain avec le sèche-cheveux
Sue
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Cristina
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Como y acogedor
Hotel sencillo, pero muy limpio y el personal amable. El único inconveniente, es que no hay ascensor.
Cristina
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Behiye
Reisde met familie
2 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Efsane
Sahilde denize sıfır teras mükemmel.
Behiye
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Javier
Reisde met een groep
21 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo perfecto!
Javier
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Marie
Zakenreiziger
11 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Todo genial allí, hay obras justo abajo del hotel pero no me molestaron. El servicio está genial si llegas tarde y el entorno muy bien con el mar enfrente. Volveré !
Marie
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Karin
5 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Karin
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Yamna
12 apr 2025
Yamna
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Farid
Reisde met familie
11 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon séjour
Nous avons apprécié l'accueil et la gentillesse des employées. L'hôtel est bien situé face à la mer. La chambre familiale est spacieuse avec mini bar et cafetière ce qui est appréciable.
Le petit déjeuner était très bien et le service au top par une dame sympathique. Merci !
Farid
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
andy
9 mrt 2025
Positief: Netheid
Ok hotel
andy
4 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Je recommande !
Notre séjour a été parfait. Le personnel est très sympathique et l’hôtel est situé entre le vieil escala et riells ce qui est parfait.
Le seul bémol est le lit un peu dur mais c’est selon nos préférences.
Je recommande grandement !
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Elias Philip
24 jul 2024
Elias Philip
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Cristina
Reisde met familie en kleine kinderen
16 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful sea view.
Cristina
1 nacht verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Michael
Reisde met partner
18 mei 2024
Positief: Personeel en service
- die Klimaanlage auf dem Zimmer funktionierte nicht
- es waren Schuhe von anderen Besuchern noch unter dem Bett
- es waren Ameisen auf dem Zimmer
Michael
1 nacht verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Francesc
Reisde met familie
18 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Bona situació.
Bon hotel familiar, típic de la costa brava.
Molt bones vistes a 1a línea de mar, net i polit amb alguna cosa per millorar com l'estat del mànec de la dutxa i la comoditat del matalàs. Amb cafetera de càpsules, aquestes de marca blanca sense qualitat, que dius si per uns cèntims de més posen un producte de més qualitat queden la mar de bé.
Lloc per repetir sense dubte.
Francesc
1 nacht verbleven in maart 2024
8/10 – Goed
jean-pierre
8 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
jean-pierre
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Clara
Reisde met familie
19 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy acogedor. Servicio, instalaciones... excelente. Muy bien situado.
El restaurante del hotel exectacular. Comimos muy bien.
Relación calidad precio insuperable
Clara
1 nacht verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
Samuel
10 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Samuel
2 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Eva
Reisde met partner
8 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A nice hotel with stunning views to the bay. We liked its location, the bed, which was very comfortable, and the staff, who were friendly and efficient.
Eva
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
john
Reisde met partner
30 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved staying here. Your view of the ocean was unbelievable. We enjoyed being close to the beach and places to eat. The staff was great and very friendly.
john
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Christelle
Reisde met familie
24 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Christelle
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Michele
8 sep 2023
Michele
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Miriam
Reisde met familie en kleine kinderen
3 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Miriam
1 nacht verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
MARIA TERESA
5 aug 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Las instalaciones desfasadas y el personal de cafeteria excelente trato y profesionalidad.