2-bedroom w/ balcony in very heart of town, Taras Shevchenko by Rynok.
Toegankelijkheid - Het appartement bevindt zich op verdieping 7 met lift.
Appartementbeschrijving - Appartement met 2 slaapkamers en 1 badkamer. De badkamer heeft een ligbad. Een slaapkamer met queensize bed en een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Alle kamers krijgen veel licht. Er is airconditioning (wandmeubel) in de woonkamer. Slaapkamers hebben plafondventilator. Er is een balkon met twee stoelen.
Beschrijving van de locatie: Het appartement ligt in een zeer centrale en chique buurt. Er zijn leuke cafés en restaurants in hetzelfde gebouw. Er is een supermarkt en de markt aan de overkant, en een ondergronds winkelcentrum. Het appartement ligt bijna aan de Khreschatyk-laan, op loopafstand van de Maidan (Onafhankelijkheidsplein).
Vervoer - Dicht bij metro Teatral'na (lijn 1) en Palats Sportu (lijn 3). Taxichauffeurs kennen de straat en brengen u gemakkelijk naar het appartement vanaf de luchthaven Borispyl voor ongeveer 200 UAH
Geluidsniveaus: de slaapkamers zijn erg stil omdat ze aan de achterkant van het gebouw liggen, maar ze krijgen nog steeds veel licht. De woonkamer, die uitkijkt op een straat met veel verkeer, is stil zolang je het raam en de balkondeur gesloten houdt, omdat ze driedubbele beglazing hebben.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Koelkast
Microgolfoven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Sjevtsjenko, wijk, een wijk in Kiev. Chresjtsjatyk-straat en Gulliver zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Botanische tuin van A.V. Fomin en Dante Park verkennen. PinchukArtCentre en Sterrenkundig Observatorium Taras Shevchenko-universiteit zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kiev
Zijn huisdieren welkom bij 2-bedroom w/ balcony in very heart of town, Taras Shevchenko by Rynok.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2-bedroom w/ balcony in very heart of town, Taras Shevchenko by Rynok. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2-bedroom w/ balcony in very heart of town, Taras Shevchenko by Rynok. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat 2-bedroom w/ balcony in very heart of town, Taras Shevchenko by Rynok.?
Dit appartement ligt in Sjevtsjenko, wijk, vlak bij Chresjtsjatyk-straat, PinchukArtCentre en Winkelcentrum Arena City. Ook Nationaal Academisch Theater Lesja Oekrajinka en Mikola Bazhan-museum liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over 2-bedroom w/ balcony in very heart of town, Taras Shevchenko by Rynok.
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 7 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
James K.
25 apr 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great communication
Hopefully someday normal life will return
3 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Colin J.
14 apr 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place and awesome owner
Great property located in an amazing city and country. I wish them the best of luck in there war with Russia!
3 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Amanda F.
1 apr 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Lovely
Lovely
3 nachten verbleven in maart 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michele T.
28 mrt 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Support for Ukraine
Booked this property to help support the people of Ukraine. Hope to visit some day. Peace.
4 nachten verbleven in maart 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nathan O.
17 mei 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great property!
I really like the property and the location. I'll specifically look for this apartment on my next visit to Kyiv.
6 nachten verbleven in mei 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nicholas L.
21 jan 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Super location!
Very pleasant apartment in the heart of Kiev.
6 nachten verbleven in januari 2020
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
16 okt 2013
Beautiful, super clean apartment, city centre location
We spent 8 nights in this apartment in late September/early October 2013. When we arrived, our contact Amet was there waiting for us and showed us around, He spoke perfect English and was very helpful. The apartment is located directly in the city centre so no car is necessary to get around. It is on the 7th floor with cool views. It is a small block of apartments with very quiet, polite tenants. So close to all amenities - there is a 24hr shop directly across the street. There is a local Italian restaurant just outside the apartment block. The metro is just down the street. The apartment is beautifully furnished and spotlessly clean. We've never felt so comfortable in rented accommodation before!! The terrace looks out onto Shevchenko Boulevard and the view is pretty cool.. The apartment is quiet as there is triple glazing in the street part and the bedrooms are so quiet for a city centre apartment. All mod cons including large HD tv in the sitting room. Very well stocked kitchen. The service from the owners is incredible and second to none - we had a problem with the hot water one of the evenings and I emailed the owner. Within five minutes, Amet was on the phone talking my husband through the boiler setting. A small problem quickly and easily solved. We would have no problem recommending the apartment to anyone thinking of staying in Kiev. We felt so at home here.