The 58 Hotel Mahboula ligt in Mahboula. Bezoek Fintas Park en Al-Hashemi Maritiem Museum, plaatselijke attracties, of ga naar Winkelcentrum Kuwait Magic en The Gate Mall als je wat wilt shoppen. Bekijk onze reisgids voor Mahboula
Block 1, Street 10, Building 23, Mahboula, Al Ahmadi, 54002
In de buurt
Fintas Park
11 min. wandelen - 1.0 km
Mahboula Strand
3 min. rijden - 2.1 km
The Gate Mall
3 min. rijden - 2.8 km
Winkelcentrum Al Bairaq
3 min. rijden - 2.8 km
Fintas Strand
3 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Koeweit (KWI-Kuwait Intl.) - 25 min. rijden
Restaurants
Hard coffee
5 min. wandelen
ŁŲ±ŁŲØŁ ŁŲ§ŁŁŁ
11 min. wandelen
Sea View
9 min. wandelen
Fatburger-spoons
8 min. wandelen
Ł Ų·Ų¹Ł Ų®Ų±ŁŁ
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
The 58 Hotel Mahboula
Dit rookvrije appartement beschikt over een droogkuis/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een tuin. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Elk appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met satellietzenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken zoals een bed met traagschuimmatras en lakens van Egyptisch katoen, naast leuke extraatjes zoals een kussenmenu en badjassen.
The 58 Hotel Mahboula heeft 11 kamers met gemeenschappelijke voorzieningen. Deze zijn via een buitengalerij bereikbaar, hebben airconditioning en beschikken over een kluis en gratis flessenwater. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben lakens van Egyptisch katoen en luxe beddengoed. Er is een kussenmenu beschikbaar. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, badjassen, pantoffels en een bidet.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie van 55 inch heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en gratis toiletartikelen. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Keuken
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Lakens van Egyptisch katoen
Matras van memory foam
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv van 55 inch met satellietzenders
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (80 centimeter brede deur)
Make-upspiegel/scheerspiegel
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Tapijt in de kamer
Trapleuningen (100 centimeter hoog)
Visueel brandalarm
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
11 units
Geluiddichte muren
Gemeenschappelijke accommodaties
Onderling verbonden units beschikbaar
Toegang via buitengalerij
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 12.30 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijĀ check-inĀ worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Volgens de Koeweitse wetgeving dien je als Koeweitse burger of inwoner van Koeweit een Koeweits identiteitsbewijs voor te leggen wanneer je incheckt. Koppels die een kamer wensen te delen, dienen hiervoor hun originele huwelijksdocument te tonen.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
the 58 hotel sabah el salem
The 58 Hotel Mahboula Mahboula
The 58 Hotel Mahboula Apartment
The 58 Hotel Mahboula Apartment Mahboula
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The 58 Hotel Mahboula?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij The 58 Hotel Mahboula?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij The 58 Hotel Mahboula inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij The 58 Hotel Mahboula uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.
Biedt The 58 Hotel Mahboula een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat The 58 Hotel Mahboula?
Dit appartement in Mahboula ligt op 1,4 km van Fintas Park en op 5 km afstand van Mahboula Strand en Winkelcentrum Al Bairaq. Ook Fintas Strand en The Gate Mall liggen op 5 km afstand.