Hotel met een luxe stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Jachthaven van Kusadasi
Korumar Deluxe Hotel bevindt zich dicht bij Strand van Kusadasi en Damesstrand en biedt een strandbar, een poolbar en een terras. Met een privéstrand en ligstoelen is dit hotel de ideale locatie voor je zonvakantie. Geniet van een massage, een lichaamsbehandeling of een gezichtsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt en diner. Naast shoppen ter plaatse en een koffiebar/café, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Op privéstrand
Zwembad
Spa
Parking inbegrepen
Gratis wifi
Restaurant
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan TRY 3000 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Toeslag voor het Nieuwjaarsdag-galadiner (1 januari) per volwassene: TRY 3000
Kindertarief voor Nieuwjaarsdag-galadiner (1 januari): TRY 3000 (voor kinderen tot 6 jaar oud)
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: TRY 3000 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 1872
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 april tot 31 oktober
Veelgestelde vragen
Beschikt Korumar Deluxe Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Korumar Deluxe Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Korumar Deluxe Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Korumar Deluxe Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Korumar Deluxe Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Is Korumar Deluxe Hotel all-inclusive?
Bepaalde tarieven van deze accommodatie zijn all-inclusive.
Waar staat Korumar Deluxe Hotel?
Dit hotel in Kuşadası ligt aan het strand, op 15 minuten wandelen van Jachthaven van Kusadasi en Strand van Kusadasi. Ook Damesstrand en Waterpark Aqua Fantasy liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,2
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 149 van 254 beoordelingen
10 - Uitstekend
149
Gastenscore: 8 - Goed. 53 van 254 beoordelingen
8 - Goed
53
Gastenscore: 6 - Redelijk. 28 van 254 beoordelingen
6 - Redelijk
28
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 254 beoordelingen
4 - Matig
12
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 254 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Leyla
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Schoon, nette kamer, super vriendelijk personeel
Leyla
11 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mehdi
10 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personeel van het hotel waren behulpzaam.
Hotel ligt op een goeie rustige locatie. Je hebt een prachtige zee uitzicht, grote zwembad en je kan helemaal beneden bij het beach in de zee zwemmen.
Minpunten van het hotel: Kamers zijn heel erg oud. Ik zou niet zeggen dat het een 5 sterren hotel kamer is. Hetzelfde kan ik ook zeggen over de badkamer. De kamers mogen wel echt gerenoveerd worden.
Mehdi
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sera
28 aug 2025
Positief: Netheid
Goed: er was parkeerservice, hulp met bagage, inchecken ging gemakkelijk, geweldig uitzicht, veel bedjes om te liggen bij het zwembad (niet rennen om 7 uur voor je handdoek), sefir restaurant is een echte aanrader (geweldig eten en top service voor €10 p.p.
Het eten in de buffetzaal was iedere dag verschillend maar wel kwalitatief goed, voor ieder wat wils en wisselend.
Slecht: schoonmaak was vaak tot 15:00 uur bezig (betekend lang wachten op je kamer), minibar is maar 2x bijgevuld, personeel was wat afstandelijk (behalve de ober bij sefir restaurant). Ook eet je in de avond buiten, liepen er agressieve katten die je dan ook kunnen aanvallen als je vis op je bord hebt (werd niks mee gedaan).
De bedden waren keihard en ook zat er geen slot op onze voor- en achterdeur en hadden wij wel wat geluidsoverlast van de drukke weg voor het hotel (landzicht).
Gasten waren voornamelijk turks en duits. Niet veel nederlanders (vonden wij niet erg)
Sera
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Natasja
9 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel KoruMar is een echte aanrader. Het personeel draagt je op handen en zorgt ervoor dat je niets tekort komt tijdens jouw vakantie. Het hotel is prachtig gelegen en zorgt voor een unieke ervaring aan de kust. De voorzieningen zijn over het algemeen top. De WiFi zou wel iets mogen verbeteren, deze viel regelmatig weg of was erg zwak. We vonden het jammer dat er na het avondeten niet veel te doen was in het hotel zelf. Ja er was leuke animatie, maar daarna kon je niet echt meer ergens gezellig een drankje doen. Het zwembad was heerlijk, het eten fantastisch en enorm veel. Wij hebben echt genoten en willen hier zeker nog eens terugkomen! Hotel KoruMar, bedankt!
Natasja
7 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ilke
20 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely place, very polite staff..
Ilke
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hannah O
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect. The rooms were very modern and clean. The staff were so friendly and helpful! The location is perfect - a 20 minute scenic walk to the main shopping district.
Food was freshly served and literally had new options daily for lunch and dinner.
Will be coming here again. Thank you so much!
Hannah O
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Amirfarhad
24 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good hotel to stay
Amirfarhad
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Saime
5 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Service, staff and the hotel were wonderful.
Saime
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Muge
2 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice hotel but needs renovation, The rooms are very old but overall we were very pleased with the staff and the food quality. Definitely a hotel to visit with family.
Muge
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
alyssa
28 aug 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Gorgeous location. Incredible staff. Very good food.
alyssa
5 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cemal
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Çalışanlar harika, teşekkürler
Cemal
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emanuele
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Otima struttura molto organizzata
Emanuele
12 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tugce Emine
30 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Eşimle 2 günlük bir tatil için gittik çok memnun kaldık. Çalışanlar çok güler yüzlülerdi çok memnun kaldık. Her yer temizdi, yemekleri gayet güzeldi. Tavsiye ederiz, güzel bir tatil oldu.
Tugce Emine
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hüseyin
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Girişte ikram edilen limonatasından çıkıştaki uğurlamaya kadar her şey muhteşemdi
Hüseyin
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
AYTUG
9 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
oturmuş bir tesis ve aile dostu. konum olarak oldukça iyi. çalışanlar çok ilgili
AYTUG
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Özgür Tolga
21 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Yemeklerinden temizliğine, otel personelinden aktivitelerine kadar her ayrıntısıyla mükemmel bir tatil geçirdik. İlk fırsatta tekrar gideceğiz.
Özgür Tolga
6 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Goekay
29 aug 2025
Positief: Personeel en service
Sehr gut gelegen in einer Bucht,
ansonsten Service ist gut.
Essen ist auch gut:)
Was mal gemacht werden könnte ist eine Renovierung, aber im ganzen ist dass Hotel Gut.
Goekay
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
cynthia
31 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Reliable all inclusive,multiple food choices all meals. Large pool, on ocean great views of Samos, cruise ships and sunsets
cynthia
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Unal
1 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hôtel avec un sevice irréprochable.
Unal
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Abdullah
7 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sevdik
Konum ve deniz çok iyiydi güleryüzlü ve sempatik personele teşekkür ederiz
Abdullah
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria-Vanessa
21 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir waren rundum glücklich!
Maria-Vanessa
5 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lelyan
22 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wow!
No complaints, great resort.
Lelyan
6 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tahir
6 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tek kelime ile mükemmel bir tatil 💫
Tahir
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Serdar
23 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Harika deneyim!
Personellerin ilgisi, odalarin temizligi, yemeklerin ve kahvaltinin muthis derecede lezzetli ve cesitli olmasi, iyi markalarda alkol kullanilmasi, havuzun temizligi her seyiyle memnun kaldik.
Serdar
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Naser
3 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, great management, clean, friendly staff. I wished we stayed longer here.