Mirai Stay Yokote ligt in Chuo-wijk, een wijk in Kumamoto. Golfbaan bij Luchthaven van Kumamoto en Shiranui Onsen zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Shimotori Shopping Arcade en Dierentuin en Botanische Tuin van Kumamoto bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Aqua Dome Kumamoto of Kumamoto Suizenji Stadion. Bekijk onze reisgids voor Kumamoto
3-26-83 Yokote, Kumamoto, Kumamoto Prefecture, 0
In de buurt
Stadhuis van Kumamoto
2 min. rijden - 1.7 km
Kumamoto-kasteel
3 min. rijden - 2.3 km
Toeristeninformatiecentrum van Station van Kumamoto
17 min. wandelen - 1.4 km
Kumamoto-jo Hall
17 min. wandelen - 1.5 km
Sakura Machi Kumamoto
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Zoological and Botanical Gardens Entrance Tram Stop - 7 min. rijden
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Meer
Gebouwd in 2024
Kamervoorzieningen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Meer
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 17.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Mirai Stay Yokote inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Mirai Stay Yokote uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Mirai Stay Yokote?
Dit hotel ligt in Chuo-wijk, op 15 minuten wandelen van Natuurpark Kitaoka en Kumamoto Shintoshin Plaza. Ook Toeristeninformatiecentrum van Station van Kumamoto en Kumamoto-jo Hall liggen op 2 km afstand. Station Kumamoto ligt op 17 minuten wandelen.